swiatowy422220 letni Robert Kapica z Częstochowy wygrał światowy finał najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu dla modelek i modeli THE LOOK OF THE YEAR 2016. Robert jest pierwszym w historii Polakiem i mężczyzną, który wygrał światową edycję konkursu! Finał odbył się w sobotę, 22 października w teatrze Metropolitan w Katanii we Włoszech. W kategorii kobiet wygrała reprezentantka Senegalu.

Od ponad 30 lat, w ponad 50 krajach na świecie THE LOOK OF THE YEAR poszukuje nowych twarzy świata mody. Konkurs był początkiem wielkich karier ikon mody takich jak: Cindy Crawford, Gisele Bundchen czy Kasia Smutniak. Co roku wzbudza zainteresowanie widzów i znawców branży mody na całym świecie.  W 2016 roku konkurs przeszedł rewolucję i mogą w nim brać udział także mężczyźni.

Robert Kapica, zwycięzca tegorocznej polskiej i światowej edycji THE LOOK OF THE YEAR 2016 ma 20 lat, 188cm wzrostu. Jest tegorocznym maturzystą. Interesuje się mechaniką i motoryzacją. Przez dwa lata trenował sporty walki, aktualnie regularnie ćwiczy na siłowni. Interesuje się także modą i lubi dbać o swój wizerunek. Inspiruje go Rafał Maślak. Ceni go za sposób bycia i za otwartość do ludzi. Jego największym marzeniem jest udział w kampanii Calvin Klein czy Dolce & Gabbana.

/fot. mat.pras.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
big_plakat_miss_polonia_2010_maly
Wybierz Miss Polonia Plastra Łódzkiego!
5czerwca_194
Miss Polonia 2010 – finał
IMG_3443
Miss Polonia Studentek Łodzi 2016 (foto+wideo)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*