_U0A8480Prezentujemy finalistki 7. edycji konkursu Miss Polonia Studentek Łodzi 2016. Gala finałowa wyborów odbędzie się 21 maja 2016r. w Centrum Promocji Mody ASP w Łodzi. Organizatorem konkursu jest agencja IGO-ART. www.igo-art.net

W konkursie biorą udział reprezentanki wszystkich łódzkich uczelni publicznych jak i prywatnych: Uniwersytetu Łódzkiego, Uniwersytetu Medycznego, Akademii Sztuk Pięknych, Politechniki Łódzkiej, Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu oraz Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi.

Ruszyło także głosowanie sms na Miss Publiczności 2016. Aby wesprzeć swoją faworytkę w konkursie, wystarczy wysłać sms o treści IGOART.X (X = numer wybranej kandydatki) na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT za sms) Głosowanie trwa do 21.05.2016r. do godz. 20:00.

Poniżej prezentujemy sylwetki wszystkich 16-tu finalistek konkursu:

O1. GIOVANNA QUERINO, UNIWERSYTET ŁÓDZKI
SMS o treści IGOART.1 na numer 7248
Wzrost: 170cm
Studiuję marketing na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Uwielbiam sport, czytanie książek, podróże i taniec. Pochodzę z Brazylii. Bardzo podoba mi się polska kultura. Od 10 lat tańczę i trenuję polskie tańce regionalne. Pomagam w szerzeniu kultury polskiej w Brazylii. Mieszkam w Łodzi od roku. Udział w Konkursie Miss Polonia Studentek Łodzi 2016 to dla mnie wyzwanie.

02. MARINA BUGRINETS, AKADEMIA HUMANISTYCZNO – EKONOMICZNA
SMS o treści IGOART.3 na numer 7248
Wzrost: 170cm
Mój brat mawiał: „W życiu prócz tańca nie potrafisz nic robić”  To faktycznie prawda, gdyż taniec to nie tylko moja pasja, ale przede wszystkim sens życia i praca. Dzięki mojej Akademii, idę cały czas do przodu i spełniam swoje marzenia. Trzymam się cały czas wyznaczonego celu, a dzięki ludziom z którymi studiuję, mam motywację do działania, bycia coraz lepszą i rozwijania się. W wolnych momentach od tańca, których co prawda jest niewiele, lubię oglądać francuskie kino. Wielką przyjemność sprawiają mi spotkania i wyjazdy z przyjaciółmi.

03. KINGA KOSIŃSKA, UNIWERSYTET MEDYCZNY W ŁODZI
SMS o treści IGOART.3 na numer 7248
Wzrost: 169cm
Jestem studentką I roku położnictwa. Uśmiechnięta, ambitna i lubiąca postawić na swoim. Kocham sport, interesuję się tańcem, podnoszeniem ciężarów oraz podróżami. Położnictwo wybrałam, ponieważ uważam, że to pięknych i dający wiele satysfakcji zawód. Jako położna będę mogła pomagać kobietom w najważniejszych i zarazem najtrudniejszych momentach ich życia.

04. MARTYNA MARIA JONIEC, AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH W ŁODZI
SMS o treści IGOART.4 na numer 7248
Wzrost: 170cm
Jestem studentką III roku Wydziału Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Moja specjalność to projektowanie kostiumu scenicznego i teatralnego ora projektowanie ubioru dziennego. Obecnie czynnie współpracuję ze Szkoła Filmową w Łodzi przy spektaklach i etiudach studenckich. Podczas projektowania kostiumów największą uwagę zwracam na ich wartość artystyczną i unikalność. Swoją przyszłość wiążę z pracą w teatrze i przy produkcjach filmowych. Ponadto interesuję się sztukami walki, a mianowicie Aikido, które trenowałam przez 10 lat.

05. ADRIANNA BORCHON, WYŻSZA SZKOŁA BIZNESU I NAUK O ZDROWIU
SMS o treści IGOART.5 na numer 7248
Wzrost: 172cm
Studiuję kosmetologię w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Zawsze to było moje marzenie. Chciałabym aby każda kobieta uczuła się piękna w swoim ciele, dlatego w przyszłości chciałabym pracować w spa lub otworzyć własną klinikę odnowy biologicznej i wellness. Poza tym preferuję zdrowy styl życia, biegam i chodzę na siłownię. Uwielbiam podróżowanie i poznawanie nowych miejsc i ludzi.

06. MARIA DYLIK, POLITECHNIKA ŁÓDZKA
SMS o treści IGOART.6 na numer 7248
Wzrost: 170cm
Studiuję matematykę stosowaną na Politechnice Łódzkiej. Z tym kierunkiem wiążę swoją przyszłość, gdyż chciałabym pracować w bankowości. Oprócz studiów jestem zaangażowana w działalność charytatywną. Jestem liderką w Akademii Przyszłości – programie pomocy w nauce dzieciom z trudnych środowisk. Jestem również członkiem studenckiej organizacji Erasmus Student Network. Poza tym moją największa pasją jest taniec współczesny. Każdą wolną chwilę poświęcam na treningi. Jestem osobą zaangażowaną w to co robię. Zawsze pogodna i uśmiechnięta 

07. ZOFIA KOWALEWSKA, UNIWERSYTET MEDYCZNY W ŁODZI
SMS o treści IGOART.7 na numer 7248
Wzrost: 172cm
Uwielbiam poznawać świat nauki, techniki i sztuki. Studia medyczne wybrałam ponieważ dają mi olbrzymie możliwości rozwoju i samodoskonalenia się. W przyszłości chciałabym być onkologiem i brać udział w pracach naukowych, by za kilkanaście alt móc powiedzieć pacjentom „możemy Pana / Panią wyleczyć”. Kocham sporty motorowe, w wolnym czasie na nowo odkrywam przyjemność grania na pianinie. Uprawiam także strzelectwo i wspinaczkę.

08. BOHDANA BOIKO, AKADEMIA HUMANISTYCZNO – EKONOMICZNA
SMS o treści IGOART.8 na numer 7248
Wzrost: 171cm
Jestem studentką AHE w Łodzi na kierunku pielęgniarstwo. Wybrałam ten kierunek, ponieważ widzę przyszłość w tym zawodzie. Interesuję się medycyną, biologią i wszystkim co dotyczy człowieka. Lubię pomagać ludziom. Życie człowieka jest dla mnie bardzo ważne. Chcę żeby było jak najwięcej zdrowych i szczęśliwych ludzi.

09. ADRIANNA SZEWCZYK, UNIWERSYTET MEDYCZNY W ŁODZI
SMS o treści IGOART.9 na numer 7248
Wzrost: 172cm
Jestem studentką kierunku lekarskiego na Wydziale Wojskowo-Lekarskim UMED w Łodzi. Wybrałam ten kierunek, ponieważ chcę w przyszłości pomagać ludziom, szczególnie dzieciom. Moją wymarzoną specjalizacją jest pediatria. Moje zainteresowania to film, muzyka. Lubię gotować, w szczególności potrawy kuchni śródziemnomorskiej oraz podróżować i rysować.

10. ALEKSANDRA ŚMIAŁKOWSKA, WYŻSZA SZKOŁA BIZNESU I NAUK O ZDROWIU
SMS o treści IGOART.10 na numer 7248
Wzrost: 173cm
Studiuję kosmetologię w Wyższej szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu. Wybór uczelni uważam za najlepszy z możliwych. Przede wszystkim dlatego, że student i jego oczekiwania są tutaj najważniejsze. Mamy tu najlepszą kadrę profesjonalistów od których możemy się uczyć i rozwijać swoje pasje. Dzięki tym ludziom nauczyłam się jak zadbać o zdrowy i piękny wygląd. Umiejętności tutaj nabyte mogę z powodzeniem wykorzystać zarówno w życiu prywatnym jak i w pracy zawodowej, która za chwilę będzie się łączyła ze wspieraniem innych kobiet na ich drodze do pięknego wyglądu, satysfakcji i zadowolenia.

11. KLAUDIA KAJL, UNIWERSYTET MEDYCZNY W ŁODZI
SMS o treści IGOART.11 na numer 7248
Wzrost: 173cm
Jestem studentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku techniki dentystyczne .Lubię piękne uśmiechy i pomaganie ludziom. W przyszłości chcę również studiować stomatologię .Nie lubię rutyny, aktywnie spędzam czas. Kocham modę, fitness i podróże. Moim największym marzeniem jest wyjazd do Australii.

12. KRISTINA CHEBYKINA, AKADEMIA HUMANISTYCZNO EKONOMICZNA
SMS o treści IGOART.12 na numer 7248
Wzrost: 174cm
Wybrałam kierunek projektowania graficznego, gdyż uwielbiam sztukę, szczególnie plastyczną i od dzieciństwa maluję. Pragnę poprzez moje projekty i dzieła upiększyć świat, by był bardziej pozytywny. Interesuje się także modą i projektowaniem ubrań. Chciałabym w przyszłości zająć się designem odzieży, szczególnie kobiecej i dziecięcej.

13. DARYNA ROMANCHENKO, UNIWERSYTET ŁÓDZKI
SMS o treści IGOART.13 na numer 7248
Wzrost: 174cm
Jestem studentką kierunku marketing międzynarodowy w języku angielskim na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politologicznych. W tym roku bronię swoja pracę licencjacką. Aktywnie biorę udział w życiu studenckim. Przez rok byłam członkim koła naukowego „Buzz”. Prowadziłam szkolenia z biznesowego języka rosyjskiego w ramach uniwersyteckiego projektu „Business Language Mashup”. Jedną z moich największych pasji są języki obce. Posługuję się sześcioma językami: ukraińskim, rosyjskim, niemieckim, angielskim, polskim i włoskim. Poza tym jestem malarką, interesuję się sztuką, piszę wiersze. Lubię aktywny styl życia. Przez 7 lat tańczyłam taniec towarzyski, a teraz podejmuję nowe wyzwanie – sztuki walki.

14. PAULINA NAPIERALSKA, UNIWERSYTET MEDYCZNY W ŁODZI
SMS o treści IGOART.14 na numer 7248
Wzrost: 175cm
Jestem studentką II roku farmacji na UMED w Łodzi. Jestem osobą sumienną i pracowitą. Od zawsze lubiłam nauki przyrodnicze, najbardziej chemię, dlatego postanowiłam połączyć swoje zainteresowania z wykonywaną w przyszłości pracą. Cieszę się, że poprzez moje studia będą mogła pomagać ludziom w poprawie ich zdrowia. Lubię pracę w laboratorium. Moim marzeniem jest odkrycie leku na najcięższe i obecnie nieuleczalne choroby.

15. ANASTASIA BABENKO, UNIWERSYTET ŁÓDZKI
SMS o treści IGOART.15 na numer 7248
Wzrost: 176cm
Jestem studentką III roku ekonomii. Wybrałam ten kierunek aby zgłębić zasady funkcjonowania gospodarki. W przyszłości chciałabym także rozpocząć studia z zakresu marketingu. Moją największą pasją są góry, kocham podróże i poznawanie nowych miejsc.

16. PAULINA RUDOWSKA, POLITECHNIKA ŁÓDZKA
SMS o treści IGOART.16 na numer 7248
Wzrost: 178cm
Jestem studentką logistyki. Lubię mieć wszystko pod kontrolą i „dopięte na ostatni guzik”. Jestem perfekcjonistką. W przyszłości widzę się w pracy w korporacji. Wolny czas spędzam aktywnie – kocham sport. Interesuje się piłką nożną. Tę pasję zaszczepił we mnie mój tata, gdy 10 lat temu zabrał mnie na pierwszy mecz. Uwielbiam zwierzęta, chciałabym prowadzić kiedyś schronisko dla tych najbardziej potrzebujących zwierzaków.

Sesja zdjęciowa kandydatek Miss Polonia Studentek Łodzi 2016:

stylizacja: by Mielczarkowski
make-up: Delia Cosmetics
fryzury: Studio Fryzjerskie Unique
produkcja: IGO-ART www.igo-art.net

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSC_3067
Miss Polski Ziemi Łódzkiej 2014 (foto)
_MG_3205
Gala finałowa konkursu Miss Polonia Studentek Łodzi 2014 (foto)
kara_005
Miss Polonia Województwa Łódzkiego i Miss Polonia Nastolatek 2010 – castingi (wideo)
1 Komentarz
  • HANNA
    4 maja 2016 at 10:26

    😉

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*