Przed nami wielki finał najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu piękności w Polsce – MISS POLONIA. Gala odbędzie się 8 marca, w Dzień Kobiet w Teatrze Wielkim w Łodzi. W wyborach bierze udział 20 przepięknych kandydatek z całej Polski. Jedna z nich zostanie 42. w historii laureatką Miss Polonia i przejmie koronę z rąk Karoliny Bielawskiej! Prezentujemy oficjalne zdjęcia wszystkich finalistek!

Zdobywczyni tytułu i bursztynowej korony Miss Polonia, która warta jest ponad 50 tysięcy złotych będzie reprezentowała nasz kraj w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie w tym Miss World.

W trakcie gali kandydatki zaprezentują się w kilku pokazach mody m.in. kolekcji sukni koktajlowych i ślubnych projektu Sylwii Romaniuk, sukniach wieczorowych z kolekcji Roberta Czerwika – projektanta gwiazd, a także kolekcjach marek LAV-MAG, Gorsenia i Gabbiano. Nie zabraknie także występów gwiazd muzycznych. Na scenie Teatru Wielkiego zobaczymy Alicję Szemplińską, Marcina Sójkę oraz Krystiana Ochmana – zwycięzców The Voice of Poland! Rozpoczęło się także głosowanie SMS na Miss Publiczności. Kandydatka z największą ilością głosów otrzyma ten tytuł i trafi automatycznie do TOP5 konkursu!

Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów piękności na świecie, którego pierwsza edycja odbyła się w 1929 roku. Dla wielu z nich konkurs Miss Polonia był początkiem wspaniałej kariery: Aneta Kręglicka, Ewa Wachowicz, Rozalia Mancewicz, Marcelina Zawadzka, Paulina Krupińska, Izabella Krzan, Agata Biernat i Milena Sadowska to niektóre z laureatek konkursu.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
misszz
Zuzanna Brzezińska w wielkim finale Miss Polonia 2010 (foto)
_U0A1782
Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2015 (foto)
na_zdjeciu_Marysia_Stepien_TLOTY_2013_fot._Kasia_Baczuli-2
Półfinał The Look Of The Year 2014

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*