IMG_6704_tnW auli Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania zorganizowano Galę finałową wyborów Miss tejże uczelni. Najpiękniejszą w SWSPiZ okrzyknięto dziewiętnastoletnią Sonię Kowalską.

W finale znalazło się dziewięć uroczych dziewczyn, które zaprezentowały się w piątkową noc podczas pięciu wyjść. Studentki zaprezentowały się w strojach sportowych, kostiumach kąpielowych, własnej kreacji codziennej (street wear), sukienkach koktajlowych oraz sukniach wieczorowych. Każda z nich musiała także odpowiedzieć na jedno pytanie zadane przez konferansjerów.

Ostatecznie jury najwyższym laurem nagrodziło Sonię Kowalską. Pierwszą wice Miss, a zarazem Miss Foto została Paulina Nawrocka. Trzecie miejsce zajęła Aneta Arasimowicz. Oprócz nich do finału wyborów Miss Polonia Studentek dostała się Marcelina Trzcińska. Miss Internautów okrzyknięto Marlenę Okupińską.

Piątkową Galę SWSPiZ postanowiła zorganizować z „pompą”. Pomiędzy występami zaprezentowała się para taneczna Kamila Wierzyńska i Artur Kozuń, a także zaśpiewała Angelika Kłaczyńska.

Finał wyborów Miss Polonia Studentek 2010 odbędzie się 24 kwietnia w Teatrze im. Jaracza. Patronem imprezy jest serwis Plaster Łódzki.

Miss SWSPiZ w ŁodziMiss SWSPiZ w ŁodziMiss SWSPiZ w ŁodziMiss SWSPiZ w Łodzi
Miss SWSPiZ w ŁodziMiss SWSPiZ w ŁodziMiss SWSPiZ w ŁodziMiss SWSPiZ w ŁodziMiss SWSPiZ w ŁodziMiss SWSPiZ w ŁodziMiss SWSPiZ w ŁodziMiss SWSPiZ w ŁodziMiss SWSPiZ w ŁodziMiss SWSPiZ w Łodzi
Miss SWSPiZ w ŁodziMiss SWSPiZ w ŁodziMiss SWSPiZ w ŁodziMiss SWSPiZ w ŁodziMiss SWSPiZ w ŁodziMiss SWSPiZ w ŁodziMiss SWSPiZ w ŁodziMiss SWSPiZ w ŁodziMiss SWSPiZ w ŁodziMiss SWSPiZ w Łodzi
Miss SWSPiZ w ŁodziMiss SWSPiZ w ŁodziMiss SWSPiZ w ŁodziMiss SWSPiZ w ŁodziMiss SWSPiZ w ŁodziMiss SWSPiZ w ŁodziMiss SWSPiZ w ŁodziMiss SWSPiZ w ŁodziMiss SWSPiZ w ŁodziMiss SWSPiZ w ŁodziMiss SWSPiZ w ŁodziMiss SWSPiZ w ŁodziMiss SWSPiZ w ŁodziMiss SWSPiZ w ŁodziMiss SWSPiZ w ŁodziMiss SWSPiZ w ŁodziMiss SWSPiZ w ŁodziMiss SWSPiZ w ŁodziMiss SWSPiZ w ŁodziMiss SWSPiZ w Łodzi

/foto. Marcin Żmudziński www.foto-relacja.pl

Zobacz także:

Miss Polonia Wyższej Szkoły Informatyki w Łodzi (foto+wideo)

Miss Polonia Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (foto+wideo)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSC_8025_1
Gala Wyborów Miss Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
missziemilozkiej
Miss Ziemi Łódzkiej 2017
miski_044
Miss Polski Ziemi Łódzkiej na Piotrkowskiej (foto)
1 Komentarz
  • Marcin
    27 marca 2010 at 16:11

    Wygrała kandydatka nr 4? Ma fajne cycki, ale te nogi to coś strasznego, oblane tłuszczem. Jak jury mogło tego nie zauważyć!

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*