IMG_3443Aleksandra Śmiałkowska, studentka Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowie została tegoroczną Miss Polonia Studentek Łodzi. Gala finałowa odbyła się w sobotę, 21 maja, w Akademii Sztuk Pięknych.

Wśród szesnastu kandydatek znalazły się uczennice Uniwersytetu Łódzkiego, Politechniki Łódzkiej, Akademii Sztuk Pięknych, Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi oraz Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu. Tegoroczna edycja była międzynarodowa – wśród kandydatek znalazły się przedstawicielki naszego wschodniego sąsiada i Ameryki Południowej.

Dziewczęta zaprezentowały się podczas pięciu wyjść – w kolekcjach by Mielczarkowski, Taffi, Gabbiano, Lanta i Adika. Między kolejnymi pokazami mogliśmy usłyszeć Martynę Rybak i Electric Orchestrę, a także pokaz tańca studentów AHE.

Tytuł I wice Miss otrzymała Paulina Rudowska, II wice Miss otrzymała Daryna Romanchenko, a III wice Miss Martyna Marta Joniec. Nagroda Miss Publiczności powędrowała do Pauliny Napieralskiej.

Zobacz także:

Miss Politechniki Łódzkiej 2016 (foto)

Miss Uniwersytetu Medycznego 2016 (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
backstage8
Sesja zdjęciowa finalistów TLOTY (foto)
Plakat_MISS_UM
Miss Uniwersytetu Medycznego 2015 – informacje
Plakat_Miss_Polonia_Studentek_Lodzi_2014
Miss Polonia Studentek Łodzi 2014
1 Komentarz
  • hanna
    22 maja 2016 at 12:22

    😆

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*