DSC05551Pretendentki do miana Miss Polonia Studentek Łodzi 2012 zaprezentowały się 29 marca na oficjalnej konferencji prasowej w Auli Minor Politechniki Łódzkiej. To już trzecia edycja tego przedsięwzięcia. Piętnaście ślicznych reprezentantek wyższych uczelni łódzkich prezentowało swoje wdzięki przed mediami.

Podczas spotkania na sali byli obecni organizatorzy gali, która rozpocznie się już 30 marca o godzinie 20 w Białej Fabryce. Stąd na honorowych miejscach mogliśmy zobaczyć: dyrektora TVP 3, rektora Politechniki Łódzkiej, przedstawicielka Uniwersytetu Medycznego, dyrektora wydziału promocji Urzędu Miasta, główną organizatorkę- dyrektor Agencji Impresaryjnej Igo-Art oraz przedstawicielkę programu Młodzi w Łodzi. Zabrakło tylko prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej, którą zatrzymały obowiązki w pracy, ale mimo to dodała otuchy kandydatkom listem, który został odczytany przez prowadzącą konferencję. Oczywiście nie mogło zabraknąć również ubiegłorocznej Miss Studentek Łodzi 2011- Karoliny Pajączkowskiej.

Na konferencji zostały wręczone podziękowania przedstawicielom samorządów uczelni wyższych za okazane zaangażowanie w przygotowaniu wyborów i jutrzejszej gali. Przedstawiono wszystkie wydarzenia, które miały miejsce aby jutrzejsza gala mogła dojść do skutku. Kandydatki od kilku tygodni przygotowywały się do tego ważnego wydarzenia. Finalistki ćwiczyły aż sześć układów choreograficznych pod okiem Oliwii Piątek. Dziewczyny mają za sobą też wyjątkową sesję zdjęciową „Łódź Kreuje”, która świetnie promuje nowe logo naszego miasta.

Na gali kandydatki zaprezentują się w sześciu wyjściach: stylizacja „Łódź Kreuje”, pokaz kolekcji dziennej, kostiumy kąpielowe oraz kolekcje łódzkich projektantek. W części artystycznej wystąpią tancerze EmSalsa, artyści Akademii Muzycznej oraz Mateusz Krautwurst. Jak co roku wyborom Miss przyświeca szczytna inicjatywa. Kandydatki są w bieżącej edycji ambasadorkami akcji profilaktycznej „Zdrowa Kobieta- profilaktyka raka piersi” realizowanego przez Urząd Marszałkowski.

Warto nadmienić, że w niedzielę, 1 kwietnia w Strykowie odbędą się wybory Miss Polonia Nastolatek Województwa Łódzkiego 2012.

Zobacz także:

Miss Uniwersytetu Medycznego w Łodzi 2012 (foto+wideo)

Miss Polonia Studentek Łodzi 2011 (foto)

Miss Polonia SWSPiZ w Łodzi 2011 (foto+wideo)


PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
big_plakat_miss_polonia_2010_maly
Wybierz Miss Polonia Plastra Łódzkiego!
missss
Miss Polonia 2010 (foto)
_MG_0788
Finalistki Miss Polonia Studentek Łodzi 2015

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*