29072013_193Dwadzieścia sześć kandydatek z województwa łódzkiego walczyło o miejsca w kolejnej odsłonie wyborów Miss Polka. Impreza odbyła się w poniedziałek, 29 lipca, w Hotelu Borowieckim.

Dziewczęta zaprezentowały się przed jurorami – Marcinem Ziółkiem, Gosią Terką i Moniką Sidorowicz-Madeją – w strojach kąpielowych. Musiały również odpowiedzieć na kilka pytań m.in. na temat modelingu, makijażu i własnych zainteresowań.

Później kandydatki pojawiły się w strojach codziennych i zaprezentowały się w grupie. Podczas przerwy w wyborach na scenie pojawił się zespół Kardelen oraz Hayal i Monika Janiszewska. Tę część  poprowadził DJ Amadeusz Bijak.

Ostatecznie w kolejnej odsłonie wyborów Miss Polka pojawi się siedem dziewczyn z łódzkich eliminacji – Joanna Zawadzka, Aleksandra Bonikowska, Anna Tołoczko, Julia Baryś, Paulina Gutkowska, Aleksandra Jarota i Monika Grudzińska. Finał konkursu odbędzie się w Sosnowcu. Wcześniej jednak zostanie zorganizowana m.in. impreza w klubie Flesz. Patronem medialnym akcji był Plaster Łódzki.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSC_8751_www
The Look Of The Year Polska 2016 – półfinał
Plakat_Casting11
Casting do konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2014
Agata_Bryl_4
Agata Bryl w konkursie Miss Intercontinental 2015
1 Komentarz
  • kowalski janusz
    10 maja 2014 at 22:51

    Bardzo prosze o usuniecie wizerunku Moniki Grudzinskiej. pracuje jako prostytutka czy taka osoba ma reprezentowac nasz kraj? nie usuniecie to zrobie wszystko co w mojej mocy by taka osoba byla znana ze swojej chabniebnej profesji!

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*