castingJuż w piątek 6 kwietnia w łódzkiej Manufakturze odbędzie się w ramach tegorocznej edycji Nocnych Zakupów casting „The Look of the Year”.

Podczas tegorocznej edycji Nocnych Zakupów w łódzkiej Manufakturze odbędzie się casting „The Look of the Year”. Kandydatów do podbijania światowych wybiegów ocenią jurorzy związani z rynkiem mody – Joanna Horodyńska i Maciej Zień. Stanowisko castingowe, przy którym można będzie się zarejestrować, stanie przy wejściu do rotundy galerii handlowej, i będzie działać od godz. 16. Na casting mogą zgłaszać się dziewczyny w wieku od 15 do 22 lat, mające minimum 173 cm wzrostu oraz panowie w wieku od 15 do 22 lat o wzroście minimum 183 cm. Preferowany strój na casting: czarny lub biały t-shirt i dopasowane spodnie. Mile widziany również kostium kąpielowy/kąpielówki (bokserki)! Dziewczyny prosimy o zabranie ze sobą szpilek. Osoby niepełnoletnie muszą przyjść na casting z opiekunem, udział w wydarzeniu jest bezpłatny. O godz. 21:30 zaplanowano finał castingu oraz metamorfoz a przyszłe gwiazdy modelingu wyjdą na wybieg razem z jurorami. „The Look of The Year” to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs modelingowy na świecie.  Od ponad 30 lat, w ponad 50 krajach, w ten sposób poszukuje się nowych twarzy świata mody. Konkurs „The Look of the Year” to początek wielkich karier ikon mody takich jak: Cindy Crawford, Gisele Bundchen czy Kasia Smutniak. Co roku wzbudza zainteresowanie widzów i znawców branży mody na całym świecie.

Laureaci polskiej edycji konkursu świetnie radzą sobie w świecie mody pracując dla największych międzynarodowych agencji magazynów czy projektantów: Roberto Cavalli, Calvin Klein, Lorenzo Riva, John Galliano, Victoria Beckham, KENZO, Dolce&Gabbana i wielu innych.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSC_1327
Miss Uniwersytetu Medycznego w Łodzi 2012 (foto+wideo)
TLOTY4
Angelika Lipa wygrała The Look Of The Year 2012 (foto)
missum
Wybory Miss Uniwersytetu Medycznego 2016

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*