ep_2_of_100Finalistki Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2018 rozpoczęły przygotowania do gali finałowej 13. edycji konkursu, która odbędzie się już 17 czerwca na rynku łódzkiej Manufaktury.

W ostatnim czasie wzięły udział w warsztatach kosmetyczno-pielęgnacyjnych w Klinice Excellence Place w Łodzi. Podczas spotkania specjaliści przeprowadzili diagnostykę cery wszystkich kandydatek oraz wykonali liczne zabiegi z zakresu kosmetologii, modelowania sylwetki i medycyny estetycznej. Z pewnością pomoże im to w jeszcze lepszej prezentacji w trakcie czerwcowego finału.

„Bardzo się cieszymy, że najpiękniejsze mieszkanki naszego regionu dbają o swoją urodę w Excellence Place. Nasz zespół postarał się aby kandydatki do tytułu Miss Polonia poczuły się jeszcze piękniej!” – mówi Karolina Chrobot, kosmetolog i menadżer kliniki. Na dniach ruszy także konkurs internetowy w którym zostanie wybrana Miss Polonia Excellence Place. Już teraz zachęcamy do głosowania na swoje faworytki!

W finale Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2018 weźmie udział 21 kandydatek z całego regionu m.in. Łodzi, Tomaszowa Mazowieckiego, Opoczna, Łasku, Zduńskiej Woli. Zaprezentują się one w kilku pokazach, m.in. sukniach ślubnych projektu Agaty Wojtkiewicz. W jury konkursu zasiądą m.in. Agata Biernat, Miss Polonia 2017 i Izabella Krzan, Miss Polonia 2016.

fot. Filip Mazurkiewicz

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Plakat_Casting11
Casting do konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2014
IMG_7341
Półfinał Miss Fali 2012 (foto)
DSC_8751_www
The Look Of The Year Polska 2016 – półfinał

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*