missGala 13. edycji konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2018 odbędzie się w niedzielę, 17 czerwca o godzinie 18:30 w łódzkiej Manufakturze. W konkursie weźmie udział 21 finalistek reprezentujących wiele miast naszego regionu.

Wśród kandydatek dominują piękne maturzystki, ale są także studentki m.in. Uniwersytetu Medycznego, Uniwersytetu Łódzkiego czy Politechniki Łódzkiej. Po raz pierwszy w historii konkursu Miss Polonia wśród finalistek pojawią się także trojaczki – siostry Gotner z Tomaszowa Mazowieckiego.

W trakcie wielkiej gali finałowej najpiękniejsze mieszkanki naszego regionu zaprezentują się w aż 6 pokazach mody: kolekcji sukienek koktajlowych Dress Point Warsaw, kostiumach kąpielowych Kris Line, kolekcji sportowej Magnes Lines, kolekcji casualowej marki Milidiami, sukniach ślubnych projektu Agaty  Wojtkiewicz i sukniach wieczorowych Cymballa.

W części artystycznej zobaczymy zespół ZOUZY oraz Mateusza Grędzińskiego, zwycięzcę The Voice Of Poland, a w jury wyborów zasiądą m.in. Najpiękniejsze Polki czyli Agata Biernat, obecnie panująca Miss Polonia 2017 oraz Izabella Krzan, Miss Polonia 2016 i prezenterka telewizyjna.  Serdecznie zapraszamy w niedzielne popołudnie do Manufaktury! Podziwiajcie najpiękniejsze kobiety regionu i dopingujcie swoje faworytki!

FINALISTKI MISS POLONIA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO 2018

1. Wiktoria Stelmaszewska, Łódź
Jestem tegoroczna maturzystką. Planuję rozpocząć studia związane z pedagogiką bądź sportem. Moją pasją jest taniec, który trenuję od 9 lat. Byłam w formacji tanecznej gdzie wielokrotnie zdobywaliśmy podium na zawodach ogólnopolskich. Oprócz tego uwielbiam chodzić na siłownię, basen, zgłębiam też techniki manicure i makijażu. Jestem osobą energiczną, nie umiejącą wysiedzieć w miejscu. Łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi i uwielbiam z nimi rozmawiać. Wzięcie udziału w konkursie Miss Polonia było jednym z moim marzeń od najmłodszych lat, mogę sprawdzić się w modelingu oraz zdobyć wiele nowych doświadczeń. Nie boję się wyzwań dlatego właśnie postanowiłam wziąć udział w konkursie.

2. Zuzanna Stróżyk, Łódź
Jestem studentką pierwszego roku wojskowo-lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Moja osobowość jest bardzo złożona i ma w sobie mnóstwo sprzeczności. Jestem niepoprawną optymistką, ale jednocześnie potrafię wyobrażać sobie najczarniejsze scenariusze rozwoju danej sytuacji. Co zaskakujące dla mnie samej – studia medyczne stały się moją nową życiową pasją, która stoi na równi z tańcem towarzyskim. Jestem tancerką najwyższej międzynarodowej klasy S, półfinalistką Mistrzostw Polski, wielokrotną zwyciężczynią Ogólnopolskich Turniejów Tańca oraz czterokrotną Mistrzynią Wielkopolski w tańcach latynoamerykańskich. Udział w Miss Polonia Województwa Łódzkiego jest kontynuacją przygody z etapu Miss Uniwersytetu Medycznego, gdzie zdobyłam tytuł I Wicemiss oraz Miss Publiczności.

3. Agnieszka Skibska, Łódź
Na co dzień studiuję Kosmetologię na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Moim hobby jest taniec i jazda konna, ale lubię też wszelkiego rodzaju inne sporty takie jak pływanie, windsurfing czy też jazda na nartach. Jestem osobą bardzo towarzyską i otwartą. Lubię podróżować i doświadczać nowych rzeczy. Wolny czas lubię spędzać aktywnie i w gronie przyjaciół. Bardzo interesuje mnie też moda i ogólnie pojęty modeling. W przyszłości planuję otworzyć własny gabinet, a także spełniać się jako modelka.

4. Paulina Ciesielska, Łódź
Ukończyłam 3 klasę w łódzkiej szkole mody – kosmetologii – fryzjerstwa Anagra. Jestem uczennicą klasy fryzjerskiej z wizażem, uwielbiam dokonywać metamorfoz fryzur i makijażu. Drugą moją pasją jest lekkoatletyka, a w szczególności bieganie. Mam na swoim koncie sporo sukcesów w tej dziedzinie. Dzięki moim osiągnięciom wspieram osoby potrzebujące, zwłaszcza dzieci, ponieważ brałam udział w biegach charytatywnych. Moim marzeniem jest otworzenie salonu fryzjersko-kosmetycznego i uszczęśliwianie ludzi. Udział w konkursie Miss Polonia jest dla mnie spełnieniem dziecięcych marzeń.

5. Aleksandra Gotner, Tomaszów Mazowiecki
Na co dzień studiuję Nowe Media i Kulturę Cyfrową na Uniwersytecie Łódzkim. Jestem osobą pogodną, zawsze uśmiechniętą, a co najważniejsze otwartą na otoczenie. Uwielbiam żarty, z siebie również potrafię się śmiać. Grunt to mieć do siebie dystans. Chętnie uczę się nowych rzeczy i zdobywam nowe doświadczenia. Pragnę spełnić swoje marzenia, skończyć studia i rozwinąć się pod względem zawodowym, bardzo ważna jest dla mnie moja pasja, którą jest fotografia. Jest ona dla mnie jednocześnie planem na przyszłość i zawodowym celem. Chcę pomagać innym, nie potrafiłbym przejść obojętnie wobec ludzkiej tragedii, ponieważ “nie liczy się to ile masz, a ile jesteś w stanie komuś dać.” Wybory Miss Polonia są dla mnie wyzwaniem i cudowną przygodą, z której na pewno wyciągnę wiele dobrego. Chcę pokonywać swoje słabości i motywować do tego innych.

6. Dagmara Ostaszewska, Łęczyca
Jestem tegoroczną maturzystką. W tym roku rozpoczynam nowy etap życia związany ze studiami oraz zmianą miejsca zamieszkania. Moim hobby jest fotografia. Wolny czas poświęcam na modeling – jest to pasja, z którą wiążę dalszą przyszłość. Udział w konkursie Miss Polonia jest dla mnie wartościową przygodą, daje mi szansę sprawdzenia własnych możliwości.

7. Joanna Gotner, Tomaszów Mazowiecki
Studiuję Nowe Media i Kulturę Cyfrową na Uniwersytecie Łódzkim. Kocham wizaż, charakteryzację i podróże. Ukończyłam kurs zawodowy z makijażu profesjonalnego, a w planach mam również kolejne szkolenia. Chciałabym zwiedzić cały świat, dlatego od paru lat, przynajmniej raz w roku wyjeżdżam do miejsc, w których jeszcze nie byłam. Poznaję nowych ludzi, kultury i kolekcjonuję wspomnienia. Wierzę, że czasem wystarczy zrobić jeden krok, by rozpoczęła się najpiękniejsza wyprawa w naszym życiu. Moim marzeniem jest, żeby to właśnie wybory Miss Polonia stały się dla mnie tym pierwszym, niezwykłym krokiem. Dlatego też tu jestem.

8. Natalia Skibska, Łódź
Jestem studentką IFE na Politechnice Łódzkiej. W przyszłości chciałabym pracować w laboratorium medycznym lub kryminalistycznym. Wolny czas najchętniej spędzam w gronie rodziny i przyjaciół, uwielbiam czytać dobre książki i podróżować. Moim marzeniem jest zwiedzić najciekawsze miejsca świata z ukochaną osobą przy boku. Wzięłam udział w Miss Polonia żeby zdobyć doświadczenie i sprawdzić się w roli modelki, ale także aby móc poznać ciekawych ludzi i przeżyć niesamowitą przygodę.

9. Małgorzata Gotner, Tomaszów Mazowiecki
Na co dzień studiuje Nowe Media i Kulturę Cyfrową na Uniwersytecie Łódzkim. Jestem osobą bardzo aktywną, staram się czerpać z życia jak najwięcej dlatego każdego dnia próbuje nowych rzeczy: siłownia, rower, basen, fitness, joga, bungee fitness, podróże i nie tylko w przyszłości chciałabym spróbować skoku ze spadochronem oraz skoku na bungee. Jestem osobą w której pełno jest sprzeczności, kocham sukienki i buty na obcasie, ale nie boje się jeździć rowerem po leśnych drogach, nie boje się błota, ani piachu, ponieważ robię to co lubię. Niepoprawna, uparta, wiecznie uśmiechnięta optymistka i pewnie dlatego tez wzięłam udział w Miss Polonia. Chciałam spróbować swoich sił, pokonać nieśmiałość, nauczyć się nowych, ciekawych rzeczy. W moim życiu jest wiele przygód, ale tę przygodę traktuję jako jedną z najlepszych.

10. Monika Wójcik, Skierniewice
Przez życie idę spełniając marzenia, by niczego nigdy nie żałować. Od dzieciństwa moją pasją był taniec, jednak jeszcze bardziej niż tańczyć chciałam żyć dla innych. Moim drugim marzeniem było bowiem pracować z dziećmi z niepełnosprawnością i sprawiać, by każdy kolejny dzień był dla nich lepszy. Rok temu zostałam magistrem fizjoterapii i znalazłam swoje miejsce na Ziemi w Fundacji Kolorowy Świat w Łodzi. Teraz planuję wciąż rozwijać się zawodowo i gromadzić w pamięci uśmiechy dzieci, które wbrew przeciwnościom losu będą stawiać przy mnie swoje pierwsze kroki. Decydując się na udział w Konkursie Miss Polonia chciałam zrobić coś dla siebie. Jest on dla mnie wyjątkową możliwością wykorzystania tego, co mam w sercu, jak również tego, co prezentuję sobą na zewnątrz. Uwielbiam o siebie dbać, malować się, chodzić w szpilkach. I gdy każdy dzień w pracy spędzam w dresie, z niecierpliwością czekam na kolejne spotkanie podczas naszej „najpiękniejszej” przygody. Na mojej liście rzeczy do zrobienia w życiu odznaczyłam już udział w konkursie, czas odznaczyć jeszcze koronę!:)

11. Zuzanna Maksymowicz, Zduńska Wola
Rok 2018 poświęciłam na swoje marzenia, podróże i zadecydowanie co chciałabym robić w przyszłości. Od października tego roku, wybieram się na studia. Moją pasją od zawsze była jazda konna i pływanie. Czas wolny uwielbiam spędzać z moimi przyjaciółmi. Jestem osoba pozytywnie nastawioną do życia, której nie zatrzymają żadne przeciwności losu w drodze do spełnienia postawionych sobie celów. W konkursie Miss Polonia wzięłam udział aby sprawdzić siebie na ścieżce modellingu i przeżyć wspaniałą przygodę, która pozostanie w mojej pamięci.

12. Julia Plucińska, Bełchatów
W tym roku rozpoczynam nowy etap w życiu, ponieważ idę na studia, co wiąże się ze zmianą zamieszkania, a także dotychczasowego stylu życia. Jestem osobą żywiołową, chętną przygód, a także typem człowieka, który nie potrafi usiedzieć w miejscu! Charakteryzuje mnie chęć poznawania świata, nieustannych podróży, które nie przeminą, bo na zawsze pozostają w pamięci. Biorę udział w Miss Polonia, ponieważ lubię sprawdzać siebie na każdej płaszczyźnie, a szczególnie w dziedzinie modelingu, która fascynuje mnie od zawsze.

13. Patrycja Woźniak, Łask
Jestem tegoroczną maturzystką, więc w moim życiu nadchodzi wiele zmian, przede wszystkim muszę zadecydować o swojej przyszłości. Nie lubię marnować wolnego czasu dlatego też, zawsze staram się spędzić go aktywnie i w dobrym towarzystwie. Z zewnątrz jestem pewną siebie, zorganizowaną młodą kobietą która chce osiągnąć w życiu jak najwięcej i zawsze dąży do wyznaczonych celów. Mimo wszystko w środku jestem wrażliwą dziewczyną o ogromnym sercu, umiem docenić i cieszyć się z małych rzeczy. Przede wszystkim zawsze jestem sobą, nie boję się nowych wyzwań i staram się myśleć pozytywnie. Ktoś kiedyś powiedział „marzenia się nie spełniają, marzenia trzeba realizować„ dlatego jestem teraz tu gdzie jestem i walczę o tytuł najpiękniejszej w konkursie Miss Polonia.

14. Aleksandra Mituła, Sieradz
Jestem tegoroczną maturzystką, znajduję się teraz w ważnym momencie mojego życia. Mam nowe plany i marzenia, zamierzam podjąć studia które dadzą mi możliwość rozwijania moich zainteresowań. Pasjonuje się modą i wiążę ją po części z przyszłością zawodową. W życiu kieruje się tym co mnie interesuje dlatego wzięłam udział w Konkursie Miss Polonia, myślę, że to wspaniała przygoda która umożliwia sprawdzenie się i otwiera nowe możliwości.

15. Natalia Rogulska, Opoczno
Jestem tegoroczną maturzystką, energiczną, wrażliwą, skromną, młodą kobietą, rozpoczynającą poszukiwanie swojego miejsca w życiu. Dzięki moim najbliższym postanowiłam spełnić swoje dziecięce marzenie jakim było wzięcie udziału w wyborach Miss Polonia i przezwyciężyć nieśmiałość. Każdego dnia staram się dbać o swoje zdrowie i sylwetkę oraz zachęcać do tego moich znajomych. W przyszłości chciałabym zaistnieć w świecie mody.

16. Natalia Zawiślak, Kutno
Rok 2018 jest dla mnie rokiem przełomowym. Zakończyłam swoją edukację na poziomie szkoły średniej, a przede mną kolejny etap życia – studia. Swój czas wolny zawsze staram się wykorzystać jak najlepiej – spotykam się z przyjaciółmi, czytam, ćwiczę, biegam, jeżdżę na rowerze, a dodatkowo interesuję się makijażem i pielęgnacją skóry. Udział w wyborach Miss Polonia jest dla mnie wyzywaniem, dzięki któremu mogę spełnić marzenia, poznać ciekawych ludzi, pokonać własne słabości oraz przeżyć niezapomnianą przygodę.

17. Sylwia Gradowicz, Łódź
Jestem studentką II roku farmacji na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Pozytywne myślenie, ambicja i odwaga to cechy, które najlepiej mnie opisują. Cały czas poszukuję swojej drogi, dlatego jestem otwarta na nowe doświadczenia i chętna, by poszerzać swoje horyzonty. Jestem osobą, której uśmiech praktycznie nie schodzi z twarzy. Pragnę cieszyć się z każdego nowego dnia, który niesie ze sobą coś nowego oraz zarażać innych swoim optymizmem. Jedną ze swoich pasji odkryłam w gimnazjum – jest nią aktorstwo. Bardzo chciałabym połączyć rozwój ciała i umysłu wykonując swój zawód i realizując swoje pasje. Uwielbiam czuć dużą dawkę adrenaliny, którą zapewniają mi parki rozrywki, skoki ze spadochronem, a także występy na scenie. To również skłoniło mnie, by zgłosić się do konkursu Miss Uniwersytetu Medycznego, gdzie dostałam przepustkę na wybory Miss Polonia. To cudowna przygoda, dzięki której zyskałam więcej pewności siebie oraz dużo motywacji do działania.

18. Paulina Kajszczak, Zgierz
W tym roku ukończyłam swoją edukację w szkole średniej i zaczynam nowy etap -studia. Jestem osoba uśmiechnięta, przyjacielską, otwartą na świat i nowe wyzwania. W czasie wolnym spotykam się z przyjaciółmi. Bardzo lubię tańczyć, pływać i podróżować. Interesuję się modą i fotografią. Kilka lat temu byłam również finalistką Miss Polonia Nastolatek Województwa Łódzkiego. Udział w konkursie Miss Polonia jest dla mnie super przygodą i wyzwaniem. Wygrana w konkursie byłaby spełnieniem moich marzeń i nowym doświadczeniem.

19. Dagmara Gniotek, Łódź
Jestem tegoroczną maturzystką. Na co dzień dużo czasu spędzałam na nauce, lecz pomagałam też w rodzinnej firmie. W prawdzie nie podjęłam jeszcze decyzji co do dalszej edukacji, ale chciałabym iść na studia – chemię bądź kryminalistykę. Uwielbiam zwierzęta. Nie mieszkam w mieście lecz na wsi więc mam bliski kontakt z naturą i zwierzętami. Ciągle szukam nowych wyzwań, zajmowałam się tańcem, należę do MDP w OSP w Lipinach, skończyłam szkołę muzyczną st.I w Brzezinach. Uczestnictwo w Miss Polonia traktuję jako kolejne wyzwanie i walkę ze swoją nieśmiałością

20. Magdalena Czech, Opoczno
Jestem studentką IV roku farmacji. Chciałbym w przyszłości szerzyć hasło opieki farmaceutycznej oraz zdrowego stylu życia. Jestem osobą ambitną i zawsze dążę do postawionego sobie celu. Aby realizować swoje marzenia, utworzyłam organizację studencką. Dzięki niej mogę tworzyć akcje profilaktyczne i charytatywne na rzecz zdrowia innych. Lubię podejmować wyzwania oraz wykorzystywać szanse, które daje mi los – najlepiej z uśmiechem na twarzy! Chęć poszerzania własnych horyzontów zaprowadziła mnie do tytułu Miss Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, a teraz mam przyjemność kontynuować tę przygodę w kolejnym etapie Miss Polonia!

21. Paula Zachacz, Łowicz
Jestem studentką pierwszego roku studiów inżynierskich na kierunku Informatyka na Politechnice Łódzkiej. Swoje zainteresowania ściśle wiążę z kierunkiem studiów, ponieważ matematyce i programowaniu mogę poświęcić niezliczoną ilość czasu. W przerwach miedzy nauką lubię wdziać kuchenny fartuch i trochę poeksperymentować w kuchni, z chęcią wypróbowuje nowe przepisy, a moją ulubioną częścią całego procesu jest oczywiście degustacja. Pasjonuje się także modą, lubię przykuwające wzrok i niecodzienne stylizacje, co skłania mnie w kierunku modelingu. Chodzenie po wybiegach, podczas których wcielamy się w określoną rolę zgodnie z motywem pokazu i prezentowanie niesamowitych kreacji jest dla mnie prawdziwą przyjemnością. Zgłosiłam się do konkursu ponieważ nie boję się nowych wyzwań. Udział w Miss Polonia to wielka szansa na zaprezentowanie swojej osoby, wykazania się nie tylko urodą, ale także inteligencją. Wygrana w konkursie byłaby dla mnie spełnieniem jednego z marzeń oraz świetnym początkiem kariery modelingowej.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
missnastolatek_034
Kandydatki na Miss Polonia Nastolatek przygotowane do finału (foto+wideo)
DSC_6568_DxO
Przygotowania do Miss Uniwersytetu Medycznego 2015 foto)
08062013_455
Juwenalia PŁ 2013: Miss Mokrego Podkoszulka (foto+wideo)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*