Już we wtorek, 8 grudnia gala polskiej edycji THE LOOK OF THE YEAR 2020. W trakcie finału poznamy laureatów, którzy będą reprezentować nasz kraj w światowej odsłonie konkursu. Transmisja na żywo z Monopolis rozpocznie się o godzinie 20:00 na stronie konkursu oraz profilu Miasta Łodzi na Facebooku.

Miasto Łódź już po raz jedenasty jest gospodarzem finału THE LOOK OF THE YEAR, najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu modelingowego na świecie. Tegoroczna gala ze względu na pandemię, odbędzie się bez udziału publiczności na sali łódzkiej Sceny Monopolis. Jednak wszyscy zainteresowani i fani Konkursu będą mogli obejrzeć transmisję online na stronie internetowej www.thelookoftheyear.pl oraz na profilu Miasta Łodzi na Facebooku.

Jak co roku dwudziestka finalistów zaprezentuje na wybiegu kolekcje najlepszych polskich projektantów, wśród nich między innymi Paprocki&Brzozowski, Lidia Kalita, Natasha Pavluchenko, Jarosław Ewert, Piotr Popiołek czy marka MaleMe oraz Villaro. O tym kto wygra zadecyduje jury złożone ze specjalistów i ludzi świata mody oraz showbiznesu. O fryzury modelek i modeli dba znany z telewizji duet stylistów Andrzej Wierzbicki & Tomasz Schmidt, a kreatorem makijaży gali jest marka Estee Lauder.

Wybór laureatów jest także w rękach publiczności. Ruszyło już głosowanie SMS, w którym można wesprzeć swoich faworytów. Osoba z największą ilością głosów od widzów, również będzie miała szansę reprezentowania Polski w światowym konkursie THE LOOK OF THE YEAR. Aby zagłosować na swojego faworyta wystarczy wysłać sms o treści LOOK.numer uczestnika (od 1 do 20) na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms). Głosowanie trwa do wtorku, 8 grudnia do godziny 21.00.

Partnerem głównym konkursu jest Miasto Łódź i Łódzkie Centrum Wydarzeń. Zapraszamy do przeżycia tego wyjątkowego modowego wydarzenia z nami!

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
14072012_574
Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2012 (foto+wideo)
Ogólnopolski Finał Miss Polonia 2020 w Dzień Kobiet
plakat_studentki_mini
Finały Miss Studentek Łodzi i Miss Polonia Nastolatek 2011

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*