Agata_Bryl_4Polską reprezentantką w 44. edycji międzynarodowego konkursu piękności Miss Intercontinental 2015 będzie 20 letnia Agata Bryl z Konstantynowa Łódzkiego. Finał wyborów odbędzie się 18 grudnia w Magdeburgu, w Niemczech.

Agata Bryl jest zdobywczynią tytułu Miss Województwa Łódzkiego 2013. Ma 20 lat, 174cm wzrostu i wymiary 82-60-86. Aktualnie mieszka w Warszawie. Od kilku lat pracuje jako modelka. Była na zagranicznych kontraktach m.in. w Japonii, Tajlandii, USA, Chinach, Mediolanie. Interesuje się wizażem, kulturą Japonii oraz rysunkiem artystycznym.

Podczas dwutygodniowego zgrupowania konkursu Miss Intercontinental, które rozpocznie się już 4 grudnia, nasza Miss weźmie udział w wielu wydarzeniach towarzyszących wyborom, spotkaniach z władzami, aukcjach charytatywnych, rozmowach z jury, preeliminacjach czy próbach do gali finałowej. Nie zabraknie także czasu na zwiedzanie Niemiec. W konkursie weźmie udział 70 kandydatek z całego świata.

Konkurs Miss Intercontinental, organizowany od 44 lat, jest jednym z najstarszych i najbardziej prestiżowych konkursów piękności na świecie. W jego długoletniej tradycji, reprezentantki Polski, odnosiły spektakularne sukcesy. Anna Tarnowska została III Wice Miss Intercontinental 2009. Izabela Wilczek w 2010 roku zdobyła tytuł Miss Intercontinental Europe. Podobnie rok temu, Magdalena Michalak, Miss Województwa Łódzkiego 2014 znalazła się w ścisłym finale konkursu. Tym razem szansę reprezentacji naszego kraju otrzymała Agata Bryl.

fot. prywatne archiwum Agaty Bryl

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
23072013_032
The Look Of The Year 2013 – półfinał (foto+wideo)
Plakat_Casting11
Casting do konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2014
Plakat_Miss_Polonia_Studentek_Lodzi_2015
Gala finałowa Miss Polonia Studentek Łodzi 2015

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*