Miss Polonia 2017, Agata Biernat od ponad dwóch tygodni jest na zgrupowaniu najbardziej prestiżowego konkursu piękności na świecie – Miss World. Gala finałowa wyborów, które co roku ogląda ponad miliard ludzi na całym świecie odbędzie się 8 grudnia w Sanya w Chinach. Aktualnie trwają przygotowania naszej polskiej, piękniej reprezentantki do finału.

Agata Biernat odniosła już swoje pierwsze sukcesy w Chinach. Na ten moment Polka dostała się finału konkurencji Miss Talent (wybrano 15 finalistek ze 118 kandydatek), gdzie zaprezentuje taneczną choreografię modern-jazz oraz finału konkurencji Miss Top Model (najlepsza prezentacja na wybiegu). Przygotowany przez Agatę, wspólnie z Marią Kuśnierz, choreograf Zespołu Tańca Ludowego „Harnam”, taniec ludowy został wytypowany przez organizatorów jako występ solowy reprezentujący Europę i zostanie wykonany na gali finałowej Miss World jako pokaz otwarcia! Przed Agatą jeszcze konkurencja Miss Sport, gdzie jako zawodowa trenerka fitness z pewnością osiągnie kolejny sukces!

Od pierwszych dni pobytu w Chinach, Agata prezentuje nienaganny i bardzo stylowy look. W jej walizkach znalazły się projekty m.in. Marzeny Tarasiewicz, Angeliki Józefczyk, Just Paul, Zaquad. Doceniana jest także przez międzynarodowych obserwatorów konkursów piękności, którzy stawiają ją w gronie top 30!

Dla Agaty i pozostałych 117 kandydatek z całego świata decydujące będą ostatnie dni przed finałem Miss World. Wówczas odbędą się rozmowy z jury oraz oficjalne prezentacje na scenie. Czy Agata ma szansę na tytuł Najpiękniejszej Kobiety Świata? Trzymamy kciuki za naszą Miss!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Finaliści The Look Of The Year 2018 (foto)
20130524_0396
Miss Ziemi Łódzkiej Nastolatek 2013 (foto)
_U0A1782
Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2015 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*