Sushi_w_dlon_1_13 lipca przy alei Tadeusza Kościuszki 22 w Łodzi obok zapiekanek, burgerów, frytek czy kebabu otworzyło się nowe, wyjątkowe miejsce. Sushi w dłoń to koncept oferujący zupełnie nowe przysmaki na łódzkiej mapie kulinarnej, udowadniając, że fast food może być zdrowy.

O czym mowa? Handroll jest japońskim przysmakiem, który podbija Europę, a od niedawna również Polskę. To sushi w wersji grab and go (łap i leć), którą można podgryzać wszędzie, bez pałeczek – najlepiej na stojąco. Wbrew pozorom trend na sushi w formie street food nie przyszedł do nas z kraju kwitnącej wiśni. Handroll jest australijską wariacją na temat tradycyjnego sushi – długą, niepokrojoną rolką zachowującą wszystko to, co w tym przysmaku najlepsze. Dzięki temu handrolla możemy złapać i lecieć w miasto. Sprytnie!

Sushi_w_dlon_2

Handroll to przysmak, który pokochała Polska. Od teraz każdy miłośnik sushi będzie mógł delektować się znakomitym rolkami również w Łodzi. Sushi w dłoń to nowy kulinarny koncept pełen kreatywnych form, zaskakujących połączeń i nieoczywistych smaków. Oprócz świeżych ryb otulonych ryżem, w nowo otwartym lokalu będzie można zjeść wiele innych dań kuchni orientalnej. Zupy, desery, rolki wegetariańskie czy z mięsem. W Sushi w dłoń każdy znajdzie coś dla siebie.

Sushi_w_dlon_3

Sushi w wersji handroll jest coraz bardziej popularne. Z roku na rok powstaje coraz więcej miejsc serwujących ten japoński przysmak w „nieokrojonej” formie. Ten trend jest szczególnie widoczny w dużych miastach w Polsce. Dlaczego więc nie w Łodzi? Chcieliśmy podzielić się z mieszkańcami pomysłem, który poznaliśmy podróżując po Polsce, wprowadzić powiew świeżości. Wychodzimy naprzeciw wszystkim gościom – zarówno tym, którzy spieszą się i chcą zjeść szybko, ale tez zdrowo i pysznie, a także każdemu, kto lubi spędzać czas w klimatycznym miejscu relaksując się przy jedzeniu – mówi Mateusz Kurzyk, Szef Kuchni Sushi w dłoń.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Klockownia_otwarcie_w_Piotrkowie_5
Klockownia w Piotrkowie Trybunalskim (foto)
20082012_037
Różowe Okulary (wideo)
ld_-_mid_20170413_1628030226
Lód Miód – Pracownia Lodów Rzemieślniczych

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*