IMG_9846_kopiujW niedzielę, ​​11 lutego 2018 w łódzkiej Hali Expo odbyła się XIII Edycja Międzyplanetarnych Targów Ślubnych. To jedyna- tak duża- w województwie łódzkim impreza dla narzeczonych. Z Targami Ślubnymi współpracuje kilkaset firm weselnych.

Firmy te przygotowują dla nowożeńców specjalne rabaty i promocje na swoich stoiskach. Na dużej scenie odbywają się pokazy mody ślubnej i wizytowej, prezentacje fryzur, makijażu, pokazy florystyczne, występy artystyczne, ale i również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dla narzeczonych w których można wygrać suknie ślubne, sesje fotograficzne czy inne usługi.

joomplu:134066

Przyszli nowożeńcy mają więc możliwość poznania najnowszych trendów ślubnych prezentowanych na profesjonalnych pokazach mody damskiej i męskiej. Targi ślubne to też właściwie jedyna szansa na to, aby wszystkich usługodawców spotkać w jednym miejscu. Zawsze wystawiają się firmy cateringowe, zespoły, fotografowie, operatorzy fotobudek i inni. Można z powodzeniem wybrać szkołę tańcę, aby jak najbardziej efektownie rozpocząć swoje wesele.

Targi do idealna okazja również do tego, aby wybrać jakim samochodem chcemy pojechać w tej najważniejszy dzień. Jedno jest pewne – Targi Ślubne to wydarzenie, którego przyszli nowożeńcy nie powinni pomijać podczas planowania najważniejszej uroczystości w życiu.

/fot. Natalia Zdziebczyńska

/fot. Agnieszka Malinowska

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
zombiewalk_163
Zombie Walk Łódź 2012 (foto+wideo)
a2011-03-05_15-52-59
XIX Ogólnopolska Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwości (foto)
IMG_2625
Inscenizacja przejścia kanałami grupy Powstańców (foto+wideo)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*