Imprezą towarzyszącą tegorocznym Targom Ślubnym “Ślub w Łodzi” jest wystawa pojazdów ślubnych. Można je oglądać do niedzieli w Hali Sportowej.

Na targach zaprezentowano kilkanaście aut, wśród nich królują limuzyny, a także karety którymi młode pary mogą udać się do ślubu. Szkoda jednak, że większość pojazdów wystrojona jest zbyt pstrokato, a kwiatek z przodu to standard. Na szczęście na pokazie znalazło się kilka interesujących zabytków – Renault z lat 60-tych, czy odrestaurowane amerykańskie krążowniki.

 

Na wystawę może przyjść każdy, kto zakupi wcześniej bilet na Targi Ślubne, koszt 15 zł. Dziś wizytujących imprezę mógł zmylić trochę baner umieszczony przed halą. Tegoroczne pokazy odbywają się 9 i 10 stycznia, a nie jak jest na nim napisane 10 i 11. Być może to spowodowało, że pierwszego dnia  poza wystawcami w hali pojawił się jedynie niewielki tłumek gapiów. Jednak jutro zainteresowanych pojazdami powinno być już więcej.


Wystawa pojazdów ślubnychWystawa pojazdów ślubnychWystawa pojazdów ślubnychWystawa pojazdów ślubnychWystawa pojazdów ślubnychWystawa pojazdów ślubnychWystawa pojazdów ślubnychWystawa pojazdów ślubnychWystawa pojazdów ślubnychWystawa pojazdów ślubnych

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Aleksander Doba w Teatrze DOM (foto)
BZB42-WIZ-6
Łódź może zorganizować Expo Horticultural 2024
IMG_7800
Red Bull Balcony Shot w Łodzi (foto+wideo)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*