DSC_2063Już w najbliższą sobotę (4 września) odbędzie się kolejne spotkanie, mające na celu wprowadzenie rewolucyjnych zmian w łódzkich szafach.

Jak mówią organizatorzy imprezy, jej celem jest zachęcenie uczestników do poszukiwania własnego stylu dla siebie oraz swojej rodziny. Wszyscy goście otrzymują na wejsciu dwa rodzaje naklejek.

Jednymi oznaczają przyniesione przez siebie ubrania i akcesoria, a drugimi te, na które chcieliby je wymienić.

Przez cały czas stylista dogląda tych działań, doradza, odpowiada na pytania, jest arbitrem w sporach. Kiedy wszyscy już dokonają wyboru, stylista wyłania rzecz najbardziej pożądaną  i dobiera do niej pozostałe elementy omawiając krótko według swojego autorskiego pomysłu.

Wymianę nadzorują stylistki: Alicja Antoszczyk i Dominika Naziębły. To dzięki nim łodzianki mogą na nowo spojrzeć na skompletowaną przez lata szafę i odświeżyć nieco swoje pojęcia elegancji i stylu.

DSC_2060

Takie inicjatywy dają dodatkowy wybór, możliwość skonsultowania swoich gustów i pomysłów na ubiór w towarzystwie profesjonalnych doradców, propagując jednocześnie ideę zabawy modą i eksperymentowania ze znanymi już strojami, wprowadzając do nich elementy, niespodziewanie wzbogacające dotychczasowe i utarte formy.

Fot. Agata Kobierska

 


Wymiana Szafy Wymiana Szafy Wymiana Szafy
Wymiana Szafy Wymiana Szafy Wymiana Szafy
Wymiana Szafy Wymiana Szafy Wymiana Szafy

 

{jumi [media/reklama.htm]}

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_3047
Listopadowa Masa Krytyczna 2014 (foto+wideo)
_MG_6978
Targi Ślubne Łódź 2017 (foto)
Samiec hipopotama karłowatego zamieszkał w ZOO (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*