IMG_4151W sobotę – 10 lutego w Klubopiwiarni, mieszczącej się przy ul. Narutowicza 7/9 w Łodzi, odbyła się karnawałowa premiera piw rzemieślniczych – Warkot. Goście mieli okazję spróbować pięciu rodzajów: pils, pszenica, IPA, bitter i stout.

Jedną z atrakcji wieczoru był koncert polsko – rosyjskiego zespołu Samokhin Band, wykonującego mieszankę jazzu, funky, ska, rock’n’rolla oraz wschodniego folku. W ramach specjalnej niespodzianki muzycy zaprezentowali teledysk do swojego premierowego utworu „Dziewczyna z Moich Snów”.

Oprócz występów na żywo goście mieli możliwość obejrzenia występu Swing Załogi – grupy skupiającej miłośników lindy hopa i jazzowych rytmów. Tancerze zaprezentowali własne choreografie i pokazali, jak tańczyć swinga. Wieczór poprowadził Michał „Kwiatek” Kwiatkowski. Całej imprezie towarzyszyła pozytywna atmosfera. Przybyli goście bawili się wyśmienicie. Parkiet, przez większą część przyjęcia, był zapełniony po brzegi. Zarówno Samokhin Band, jak i Swing Załoga zaliczyli udane występy.

Piwo Warkot cieszyło się dużym powodzeniem. Degustatorzy zgłaszali głównie pozytywne uwagi. Miałem możliwość spróbowania jedynie wersji pszenicznej produktu i stwierdzam z przekonaniem, iż piwo smakowało wybornie.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
wze
Wielka Zbiórka Eksponatów
IMG_6481
Armatka Kultury 2013 (foto)
Odnaleziono pozostałości po jednej z najstarszych w mieście publicznych studni (foto+wideo)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*