glowne_towary_2015_fashion

Ostatnia edycja targów odbyła się w centralnym miejscu na mapie Łodzi, a precyzyjniej w klubie Glow. Jak co roku w listopadzie podczas Fashion Week Poland Łódź zmienia się w ogólnopolską stolicę mody. To właśnie wtedy do Łodzi przyjeżdżają znani projektanci, ludzie świata mody, blogerzy, dziennikarze oraz miłośnicy oryginalnych stylizacji i szykownego ubioru.

Towary to nowoczesna przestrzeń wystawiennicza, stworzona dla ludzi z pasją, kreatorów mody, twórców sztuki użytkowej i producentów żywności. Organizatorzy odwiedzają największe miasta w Polsce, by przygotować wydarzenia poświęcone ludziom, chcącym podkreślić swoją odrębność.

Chcąc promować młode talenty, projektantów i producentów Towary zaprosiły łodzian na VI edycję targów, która organizowana jest we współpracy z Fashion Week Poland. Tym razem targi objęły 3 strefy: modę, design i gastronomię.

Towary to wyjątkowa okazja dla projektantów i producentów by zaprezentować swoje projekty przed, nie tylko całą Łodzią, ale także uczestnikami Fashion Weeka, to okazja do zawiązania nowych znajomości i kontaktów biznesowych, a przede wszystkim ciekawego spędzenia czasu wraz z szeroko pojętą sztuką.

DSC_9764

Fot. Agata Kobierska

Uroczystemu otwarciu targów towarzyszył brunch dla gości FashionPhilosophy Fashion Week Poland, zaś Orgznizatorzy przewidzieli dla gości wiele dodatkowych atrakcji. W tym fotobudkę, w której każdy mógł zrobic sobie pamiątkowe zdjęcia, a w drugim dniu targów – odsłonięcie wystawy prac Grzegorza Worpusa-Budziejewskiego i pracowni artystycznej KRAVTS.

Na Towarach KRAVTS zaprezentował prace stworzone specjalnie na okoliczność Towarów w GLOW. Oprócz zaplanowanego wernisażu będzie można było zobaczyć szerszą ofertę i prezentację firmy oraz porozmawiać z jej przedstawicielami.

Zapraszamy na kolejną edycję. Warto sprawdzić, czym tym razem zaskoczą Was Towary!

Pełną listę wystawców znajdziecie na stronie wydarzenia na FB.

(Tekst – Mat. Prasowe; Fot. Agata Kobierska)

Więcej o Towarach na Plastrze Łódzkim!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Mini-przewodnik po łódzkich miejscach związanych z postacią papieża Polaka
Żywa historia nowej energii dla Łodzi. Animatorzy Centrum Nauki i Techniki tworzą… wehikuł czasu
DSC_6804_DxO
Film Video Foto 2015 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*