_MG_9266Od 7 do 9 kwietnia w Hali EXPO odbywała się XIX edycja Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio i Video oraz Technologii Multimedialnych Film Video Foto. To najważniejsza w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej impreza wystawiennicza dedykowana branży fotograficznej oraz rejestracji dźwięku i obrazu. W trakcie trzech dni imprezy swoją ofertę prezentowało blisko 150 wystawców, odbywało się również ponad 165 godzin warsztatów, spotkań i prezentacji.

Podczas targów prezentowana była szeroka oferta najnowszego sprzętu i akcesoriów fotograficznych, audio i wideo-filmowych oraz zaawansowanych rozwiązań z zakresu grafiki komputerowej, techniki audiowizualnej, cyfrowej obróbki obrazu, druku, a także postprodukcji. Przez trzy dni targowe pasjonaci fotografii i filmu mogli zapoznać się z nowościami czołowych producentów i dystrybutorów z Polski i zagranicy.

joomplu:107598

Nowością tegorocznej edycji była Strefa Sztuki, w której zostały przedstawione fotografie oraz zorganizowano spotkania z artystami prezentującymi różne oblicza w dotychczasowym swoim dorobku artystycznym. Spotkać było można Łukasza Malczewskiego, Piotra Pietrygę, Renatę Młynarczyk, Alberta Fincha i wielu innych. Podczas targów można było rozwinąć swoje umiejętności uczestnicząc w warsztatach praktycznych, np. fotgrafiki kulinarnej i podróżniczej, czy wysłuchać prelekcji na temat praw autorskich w filmie i fotografii.

/fot. Natalia Zdziebczyńska

/fot. Przemysław Sujka

Zobacz także:

Film Video Foto 2015 (foto)

Film Video Foto 2014 (foto)

Film Video Foto 2013 (foto)

Film Video Foto 2012 (foto)

Film Video Foto 2011 (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSC04593_1024x577
Start Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej (foto)
targi111
7. Targi Ślubne Łódź 2011 (foto)
SkateBoat_20120606-2741
Skateboat Targowa Street (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*