Do 15 listopada w przestrzeni Centralu 2 możemy oglądać międzynarodową wystawę robotów – Robopark.

Wszyscy odwiedzający wystawę mają okazję spotkać aż 70 unikalnych robotów z całego świata. 20 z nich to całkowicie nowe egzemplarze – będące bywalcami najbardziej prestiżowych imprez high-tech na świecie.

Podczas wydarzenia dostępnych jest 8 stref wirtualnej rzeczywistości, w których każdy gość otrzyma możliwość przejechania się kolejką górską, zwiedzenia dna oceanu, a nawet podniesienia helikoptera – używając do tego wyłącznie siły własnego umysłu. Na zwiedzających czekają również: teatr robotów, zawody sportowe (robosumo, robofutbol i roboboks), a także okazja skosztowania wyśmienitej kawy, zaserwowanej przez jedynego w swoim rodzaju robota-baristę.

Dodatkowe atrakcje stanowią takie elementy, jak: taniec błyskawic w unikalnym Tesla-show, wyjątkowy pokaz hologramów, nauka latania dronami, możliwość zmierzenia się w pojedynku na miecze świetlne, a także dziesiątki innych, równie angażujących gier i zabaw.

Bilety można zakupić na stronie internetowej robo-park.pl, a także bezpośrednio przed wejściem na wystawę. Ceny od 45 zł, dzieci do 3 lat wchodzą za darmo.

Wt-Pt: od 11-00 do 20-00
Sb-Niedz: od 10-00 do 19-00

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
11
Maluchem po Londynie (foto)
_MG_5411
Light.Move.Festival. – wolontariusze poszukiwani
IMG_9118
Dzień Rowerowy w Pasażu Schillera (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*