punktdlalodziW piątek o godz. 15:30 w Muzeum Kinematografii rozpoczęła się gala wręczenia nagród „Punkt dla Łodzi”. Jednym z laureatów konkursu był nasz serwis, Plaster Łódzki.

Plaster nagrodzono za promowanie kultury, wydarzeń i artystów związanych z Łodzią. Byliśmy jednym z trzydziestu siedmiu laureatów „Punktu dla Łodzi”. Wśród innych nagrodzonych znaleźli się m. in. nasi przyjaciele z Muzeum Fabryki, Elżbieta Pędziwiatr, czy Fundacja „Basia i Kasia”. Listę wszystkich laureatów znajdziecie tutaj.

Dziękujemy za uznanie z zastrzeżeniem, że sami byśmy siebie nie nagrodzili. Niespełna czteromiesięczna działalność Plastra, to trochę chyba za mało, aby otrzymywać nagrody. Dlatego też uznajemy, podobnie jak Barak Obama nagrodzony Noblem, iż „Punkt dla Łodzi” jest zachętą do wspólnych starań i większe zaangażowanie w tworzeniu serwisu i wydarzeń kulturalnych na terenie Łodzi.

Punkt dla Łodzi
– nagroda przyznawana od 2009 roku mająca na celu promowanie godnych naśladowania inicjatyw pozytywnie wpływających na obraz naszego miasta.
 
Punkt dla Łodzi Punkt dla Łodzi Punkt dla Łodzi
Punkt dla Łodzi Punkt dla Łodzi Punkt dla Łodzi
Punkt dla Łodzi Punkt dla ŁodziPunkt dla Łodzi Punkt dla Łodzi
Punkt dla Łodzi Punkt dla Łodzi Punkt dla Łodzi
Punkt dla Łodzi /fot. Marta Roszkowska
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
sztukmistrz_u_milscha_20130616_1535198977
Kreators – sztuka iluzji (wywiad)
IMG_2672
Moto Weteran Bazar – styczeń 2015 (foto)
wymianaszafy
Wymiana szafy w Muzeum Fabryki (foto)
2 komentarze
  • Beti
    22 maja 2010 at 17:44

    Zaglądam tu codziennie i szczerze mówiąc… nie wyobrażam sobie bardziej różnorodnego portalu o Łodzi. Znajduję tu chyba wszystko 🙂 Pozdrawiam i powodzenia!!

  • 22 maja 2010 at 10:26

    Moje gratulacje! Fajnie, że ktoś docenił kawał świetnej roboty jaki zdążyliście wykonać w tak krótkim czasie. Życzę Wam powodzenia, wytrwałości i ilości unikalnych odsłon witryny, przyrastającej w tempie geometrycznym 😉

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*