SALTOS_Lodz_wizualizacjaW powstającym przy ul. Wydawniczej 5 parku trampolin SALTOS znajdą się wszystkie typowe dla takich obiektów atrakcje: trampoliny zakończone basenem z gąbkami, dodgeball arenę (czyli przestrzeń podzieloną na kwadratowe trampoliny), ścieżki akrobatyczne, trampoliny z koszami oraz batut sportowy.

Jest jednak coś, czego poza łódzkim parkiem SALTOS nie ma w żadnym parku w Polsce i chyba również w Europie: to strefa parkour w kształcie plastra miodu. Trampoliny sześciokątne zamiast kwadratów. Efekt? Wolność zamiast skakania w przód – w tył – w lewo – w prawo.

– Strefa parkourowa została zaprojektowana specjalnie na nasze zamówienie. Skaczemy od lat  i szukaliśmy pomysłu na zwiększenie frajdy na trampolinach. Plaster miodu jest idealny – można skakać w sześciu kierunkach, co daje wiele ciekawych możliwości. Jesteśmy po testach prototypów  i mogę śmiało powiedzieć – jest bardzo dobrze! Nie spotkaliśmy takiego rozwiązania nigdzie  w Europie, więc po otwarciu spodziewamy się wizytacji konkurentów z innych parków – mówi Ewa Kowalska, menadżerka parku SALTOS.

SALTOS_Lodz_wizualizacja

Otwarcie parku trampolin SALTOS już w maju. 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
n4
600. rocznica Bitwy pod Grunwaldem. „Grunwald” Jana Matejki
rolkomania_20140315_1166809977
Rolkomania w Atlas Arenie (foto)
fot._Rakowski
Lekcja Geografii – Nepal w CH Tulipan
1 Komentarz
  • Zakochany w fikołkac
    13 czerwca 2016 at 16:40

    Fajna miejscówka, jakość trampolin troche nie powala, za słabo się odbijają… Skakałem ostatnio w kolejnej nowości w Stacja Grawitacja w Sukcesji w Łodzi i tam jest Kozak. Z tego co się dowiedziałem Sprzęt na licensji z USA. Ogólnie oba parki mają swoje plusy, Saltos dosc spory jak na Łódź, Stacja Grawitacja mała ale z super jakosciowym sprzetem… Polecam sprawdzic jeden i drugi i sobie porównac 🙂

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*