w tym roku  uczniom i uczennicom szkół średnich (liceów ogólnokształcących, techników, szkół zawodowych itp.) przysługuje darmowy udział w całości tegorocznych Igrzysk Wolności.
 
W celu uzyskania darmowego biletu wstępu niezbędne jest dokonanie rejestracji przez  formularz online, w efekcie której wysłane zostanie mailowe potwierdzenie, uprawniające do odbioru bezpłatnej wejściówki na całość forum.
 
Aby odebrać bilet, należy udać się do punktu sprzedaży biletów w trakcie Igrzysk Wolności w Hali Expo w dowolnym dniu forum oraz okazać otrzymane potwierdzenie rejestracji (w formie mobilnej lub papierowej) oraz legitymację uczniowską.
 
 
Bilety są dostępne do wyczerpania przeznaczonej puli wejściówek.
 
Uczestnictwo w forum odbywa się na zasadach zgodnych z  Regulaminem uczestnictwa w Igrzyskach Wolności 2020.
Uwaga!!!
 
Tegoroczne Igrzyska Wolności z uwagi na trudną do przewidzenia sytuację związaną z epidemią COVID-19 będą odbywały się w formule hybrydowej. 
 
Wydarzenie zostanie zorganizowane w zgodzie z aktualnymi przepisami bezpieczeństwa i wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Kultury. Organizator rezygnuje w tym roku z koncertów i dużych wydarzeń artystycznych. Na teren wydarzenia zostanie wpuszczone tyle osób, na ile pozwolą obowiązujące wówczas przepisy bezpieczeństwa. 
 
W przypadku braku możliwości wejścia na teren wydarzenia z powód związanych z bezpieczeństwem epidemicznym, organizator gwarantuje zwrot środków za zakupiony bilet. Wszystkie wydarzenia w ramach festiwalu będą transmitowane online. 
 
Organizator zastrzega, że niektórzy speakerzy szczególnie w związku z ponownym ograniczeniem lotów mogą występować online i nie pojawić się fizycznie w centrum festiwalowym.    
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_2255
592. Urodziny Łodzi – piątek (foto)
IMG_5899_tn
2 Festiwal Prawdziwej Czekolady (foto)
IMG_0208
Tattoofestival Łódź 2010 (foto+wideo)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*