kompozycje”Nie tylko z łąk, wprost do Twych rąk” to tytuł weekendowej wystawy kwiatów i kompozycji kwiatowych zorganizowanej w Ośrodku Propagandy Sztuki.

   
Kolejna edycja florystycznej imprezy, w której organizację włączyła się Miejska Galeria Sztuki, będzie trwać od 21 do 22 sierpnia. W swojej siedzibie, w parku Sienkiewicza tym razem zamiast tradycyjnych płócien zagościły wykwintne i okazałe, tradycyjne i awangardowe bukiety kwiatowe. Najnowsze trendy sztuce układania kwiatów zakładają łączenie roślin ozdobnych pospolitymi a także wzbogacanie florystycznego dzieła o inne, nietypowe materiały, takie jak metal, szkło, drewno czy filc. Na wystawie zaprezentowano również najnowsze gatunki róż, gerber czy gladioli.
Tegoroczna prezentacja jest wspólnym przedsięwzięciem Galerii oraz prawie całego środowiska ogrodniczego Łodzi; na czele z Ogrodem Botanicznym w Łodzi, Hurtownią kwiatów „Fleura”, Związkiem Ogrodniczym w Łodzi, Łódzkim Klubem Florystów, Towarzystwem Przyjaciół Ogrodu Botanicznego, Giełdą Ogrodniczą oraz Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Ogrodnictwa SITO.

W programie przewidziano także warsztaty rodzinne pt. Zabawa z kwiatami, w których będzie można uczestniczyć w niedzielę, 22 sierpnia o 15, na antresoli Ośrodka Propagandy Sztuki. 

 
Nie tylko z łąk, wprost do Twych rąk Nie tylko z łąk, wprost do Twych rąkNie tylko z łąk, wprost do Twych rąk Nie tylko z łąk, wprost do Twych rąk
Nie tylko z łąk, wprost do Twych rąkNie tylko z łąk, wprost do Twych rąk Nie tylko z łąk, wprost do Twych rąk Nie tylko z łąk, wprost do Twych rąk
Nie tylko z łąk, wprost do Twych rąk Nie tylko z łąk, wprost do Twych rąk Nie tylko z łąk, wprost do Twych rąk

Zobacz także:
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Zdjecie0249
Wielkie Badanie Ciśnienia w Manufakturze (foto)
Papierowy Plaster Łódzki
TARGI-10
Targi Pet Fair 2015 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*