DSC_6666_copyNajnowszy sprzęt, możliwość spotkania wybitnych fotografów i zobaczenia wspaniałych zdjęć – takie atrakcje jak co roku przygotowały Międzynarodowe Targi Łódzkie w ramach Targów Film Video Foto.

16. edycja Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio i Video była po raz kolejny dla miłośnikom fotografowania i filmowania szansą przetestowania najnowszego sprzętu czołowych producentów. Zwiedzający mogli również podziwiać prace wybitnych fotografów i filmowców oraz wziąć udział w licznych zajęciach warsztatowych. W tegorocznej edycji udział wzięło ponad stu pięćdziesięciu światowych i polskich wystawców. Jak co roku można było zapoznać się z produktami i usługami firm z branży foto, filmowej, oraz wprowadzonej w ubiegłym roku postprodukcji obrazu i tegoroczne nowości – sprzętu i programów do nagrywania i obróbki dźwięku.

joomplu:50771

Targom Film Video Foto tradycyjnie już towarzyszyło wiele warsztatów, seminariów, prezentacji oraz spotkań, skierowanych zarówno do osób profesjonalnie zajmujących się fotografią i filmem, jak i do amatorów tych sztuk. Na targi przyjechali doskonali, uznani fotografowie, którzy pokazali swoje prace i spotkali się z zainteresowanymi.

/fot. Jakub Popłoński www.wostok-photography.com

Zobacz także:

Film Video Foto 2012 (foto)

Film Video Foto 2011 (foto)

Film Video Foto 2010 (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSC_9665_copy
Walczące Getto 1943 w relacjach Marka Edelmana (foto)
Plac Wolności w Łodzi (wizualizacja)
XXXVI Festiwal Zdrowia i Niezwykłości (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*