OTW

Przed nami kolejna edycja FashionPhilosophy Fasion Week Poland. Na miłośników mody czekają dziesiątki pokazów, wystawy, pokazy filmów o modzie, oraz 20. edycja Międzynarodowego Konkursu dla Projektantów Ubioru – “Złotej Nitki”.

Pokazem rozpoczynającym tegoroczną edycję wydarzenia będzie prezentacja męskiej marki Tarakanova z Białorusi. Zastosowanie w kolekcji zarówno materiałów gładkich, jak i tych o innej teksturze, pozwala osiągnąć różnorodność kształtów. Podstawowymi materiałami są tweed, różne dzia­niny, atłas, sztruks, różne rodzaje wełny, bawełna i jedwab.

Typowe dla autora, zamiłowanie do udoskonalania obrazu wizualnego, marki TARAKANOVA® znajduje odzwierciedlenie w nowej kolekcji na jesień-zimę 2013, w której przedstawione są warianty garderoby męskiej, podkreślające styl casual. Zestawy młodzieżowe jak i pozostałe obejmują różne elementy: płaszcze, peleryny i kurtki, kostiumy oraz koszule i spodnie. Autor koncentruje się na oparciu projektów o przejrzystość proporcjonalnych relacji i zapobiegliwości o detale. Obecność materiałów gładkich i strukturalnych pozwala na osiągnięcie różnorodności kształtów.

OTW_2

Fot. Materiały Prasowe

Podstawowe materiały to tweed, tkaniny Bouclé, draperia, dziergane płótna o różnych gęstościach, aksamit, sztruks, wełna, mieszanki wełny, bawełny i jedwabiu. W marce TARAKANOVA® dużo uwagi poświęca się aranżacji wewnętrznej strony ubrań z wykorzystaniem dekoracyjnych wykończeń oraz wysokiej jakości materiałów podszewek. Bogactwo palety kolorów odcienia petrol blue jest zbudowane z połączenia z szarym, czarnym i odcieniami czekoladowego brązu.

Czwartek 19 kwietnia 2012 r.
Start: godzina 20.00
andel’s Hotel Łódź, ul. Ogrodowa 17
Wstęp na specjalne zaproszenia

Więcej zdjęć wkrótce!

Więcej o Fashion Week na Plastrze Łódzkim!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
23lipca_016
Graffiti – sztuka miasta 2 (foto+wideo)
LTK10
Łódzki Test Komunikacyjny rozstrzygnięty (foto)
IMG_00043
Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych na Brusie (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*