Temperatura za oknem powoli rośnie, powoli też rozgrzewają się piece w Strefie Saun Aquaparku FALA! Już w najbliższy piątek (26 lutego) łódzki park wodny planuje huczne otwarcie saunarium, któremu towarzyszyć będzie wyjątkowy program pełen gorących atrakcji.

Zgodnie z opublikowanym na początku lutego rozporządzeniem niestety aquaparki nadal obejmuje zakaz prowadzenia działalności. W odpowiednim reżimie sanitarnym można jednak cieszyć się urokami saunowania. Aquapark FALA postanowił to wykorzystać i już od piątku zaprasza na codzienne seanse saunowe i relaks w wysokich temperaturach (oczywiście, o ile nie nastąpi zmiana w obowiązujących obostrzeniach).

Plan na ostatnie dni lutego jest jednak gotowy! Gorące emocje w piątkowe popołudnie zapewnią ceremonie z udziałem zatrudnionych na FALI saunamistrzów, którzy przygotowali dla Saunowiczów moc niespodzianek. W programie m.in. zapachowe konkursy z nagrodami, a także naparzania połączone z zabiegami na skórę i włosy. Nie zabraknie również uwielbianych przez naszych Saunowiczów inhalacji oraz tzw. Ruskiej Bani.

A to dopiero początek przygotowanych atrakcji! Weekendowy poranek w saunarium będzie można bowiem spędzić na zbawiennych inhalacjach solankowych, które wspaniale wpływają na układ oddechowy, natomiast w sobotnie i niedzielne popołudnie na Saunowiczów czekać będzie gość specjalny! Kto nie zdąży w piątek skorzystać z uroków Ruskiej Bani będzie mógł to zrobić zarówno w sobotę, jak i w niedzielę podczas seansów w małej saunie zewnętrznej.

W trosce o zdrowie zarówno Saunowiczów, jak i pracowników Aquaparku na FALI obowiązywać będą zasady zgodne z reżimem sanitarnym proponowanym przez rząd. Oznacza to, że równocześnie w saunarium nie będzie mogło przebywać więcej, niż 120 osób, a w każdej saunie będzie obowiązywał limit 50% obłożenia. Dlatego też odwiedzający saunarium będą mogli liczyć na codzienne ceremonie saunowe odbywające się nie tylko o pełnych godzinach w dużej saunie zewnętrznej, ale również na tzw. seanse połówkowe, w których będzie można wziąć udział w małej saunie. Liczymy, że przeprowadzane przez 7 dni w tygodniu co 30 minut popołudniowe naparzania zaczynające się już o 16:30 pozwolą na uczestnictwo w nich wszystkich odwiedzających nasze saunarium.

Poza powyższymi limitami obłożenia na terenie zarówno Strefy Saun, jak i holu głównego Aquaparku należy będzie zachować dystans społeczny oraz dostosować się do obowiązku okrywania ust i nosa (okrycie można zostawić w szatni Strefy Saun). Każdy z odwiedzających nas Gości będzie musiał skorzystać bramki zapewniającej automatyczny pomiar symptomów infekcji, a następnie poddać się bezdotykowemu badaniu temperatury w Strefie Saun. Negatywne wyniki pomiaru uniemożliwiać będą skorzystanie z naszych atrakcji – pieniądze za zakupione bilety zostaną takim Klientom zwrócone, a w przypadku wejścia na podstawie karty partnerskiej takie wejście będzie anulowane.

W Strefie Saun zostaną uruchomione wszystkie atrakcje, a w śród nich: 9 saun, tężnia solna, grota śnieżna, wewnętrzny basen wody gorącej, wewnętrzny basen wody zimnej, zewnętrzny basen wody zimnej oraz 2 jacuzzi zewnętrzne.

Zarząd Spółki planuje utrzymać dotychczasowe godziny otwarcia oraz cennik. Bez zmian również będą akceptowane honorowane przez Aquapark karty sportowe. Ponadto upływ termin ważności wszystkich kart abonamentowych został wstrzymany i zostanie wznowiony dopiero po otwarciu obiektu.

 

 

 

Dodatkowo od 1 marca Aquapark Fala przystąpi do programu KARTA ŁODZIANINA – wszyscy posiadacze karty będą mogli zakupić bilet wstępu do Aquaparku ze zniżką w wysokości 10%.

Wierzymy, że podjęte przez nas środki ostrożności, jak i również liczne atrakcje czekające saunowiczów w naszym saunarium sprawią, że już w najbliższy weekend spotkamy się bezpiecznie na FALI.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_1607_kopiuj
Sumo Challenge w Zatoce Sportu (foto)
tragedia_narodowa
Imprezy w Łodzi odwołane – żałoba narodowa – lista
IMG_0149
Light Move Festival 2015 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*