lutnia220912_031Już od wczesnych godzin rannych „za plecami” Bałuckiego Domu kultury „Lutnia” na Teofilowie coś się działo. Szykowano imprezę pożegnalną lata, na której łódzcy artyści mieli zagrać dla mieszkańców Łodzi i osiedla, oraz na rzecz poszkodowanych w gminie Cekcyn.

Impreza rozpoczęła się w sobotę, 22 września o godz. 12 i trwała do wieczora. Mimo nie najlepszej pogody – siąpiący deszcz – widzowie dopisali. Na scenie cały czas coś się działo. Obok prezentujących się zespołów DK Lutnia: Zespół Tańców Irlandzkich FERIN, Zespół Tańca Estradowego WITCH, Zespół Instrumentów Perkusyjnych Mały Big Bend, zaprezentowali  się tacy artyści, jak: Justyna Panfilewicz – wokalistka zespołu „Ich troje”, Katarzyna Popowska – uczestniczka programu „Mam talent” , kilka zespołów młodzieżowych grających muzykę rockową. i wielu, wielu innych. 

Były pokazy ratownictwa medycznego, pokazy tańców, recytacja wierszy łódzkich poetów. Imprezie towarzyszyły pokazy fryzjerstwa i kosmetyki – można było wykonać sobie manicure, aukcja charytatywna, oraz atrakcje dla dzieci w postaci dmuchanej zjeżdżalni i trampoliny. Prócz tego od ulicy stanął autobus Honorowego Krwiodawstwa, w którym można było oddać krew dla potrzebujących. Można tylko żałować, że niedopisana pogoda. W słońcu i bez deszczu byłoby zdecydowanie przyjemniej.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
15 lat Tramwajowej Linii Turystycznej (foto)
7sierpnia_012
Realna Akcja Łódź 2010 (foto+wideo)
IMG_4954
Festyn z okazji Święta Trzech Król (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*