IMG_2161Już po raz siódmy w kwietniowy weekend w Manufakturze odbyła się impreza motoryzacyjna – Car Show. Tym razem wielbiciele czterech kółek mogli podziwiać stare i nowe modele od 25 do 27 kwietnia.

Na rynku stanęło „Bezpieczne miasteczko” – przestrzeń, w której pojawiły się symulatory jazdy samochodów osobowych, ciężarowych oraz wyścigowych. Dla dzieci przygotowano konkursy, m.in. na najlepsze hasło eventu, jazdę rowerową oraz rywalizacja o tytuł „Znawcy znaków drogowych”.

Można było podziwiać kultowy samochód Agenta 007 – Aston Martin DB9 oraz Q50 i QX70 – wyjątkowe modele Infiniti. Na Car Show nie może zabraknąć klasycznych modeli. W niedzielę na rynku zagoszczą nieśmiertelne youngtimery z lat 60. i 70., m.in. Opel GT zwany „europejską Corvettą” czy Omega Lotus, który został wyprodukowany w ilości 950 egzemplarzy. Pojawi się również Manta B z 1979 roku – marzenie każdego kolekcjonera Opli oraz Kadett i Rekord.

Fundacja Krwinkani  firma Autotraper wspólnie przygotowali tor do jazdy off-road dla odważnych. Każdy, kto zdecydował się na przejażdżkę terenowym jeepem, wsparł podopiecznych Krwinki.

fot. MB, Marcin Jurkiewicz i Grzegorz Gałasiński

Zobacz także:

Manufaktura Car Show 2012 (foto)

Galeria Bryk 2010 (foto+wideo)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_0275
Juwenalia Łódzkie 2014 – terminy
Light.Move.Festival 2019 (foto)
studnia2
Podróż w głąb ziemi (foto+wideo)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*