IMG_6530_kopiaOd 31 marca przez kolejne trzy miesiące w Porcie Łódź można oglądać legendarną ekspozycję – Body Worlds & The Cycle of Life. To oryginalna wystawa twórcy techniki plastynacji dr. Guntera von Hagens.

Body Worlds & The Cycle of Life to jedyna w swoim rodzaju anatomiczna wystawa, którą miało szansę podziwiać już ponad 43 milionów odwiedzających w ponad 110 miastach na całym świecie. Ekspozycja od ponad 20 lat rozbudza ogromne emocje i skłania do refleksji nad życiem, to niesamowite spotkanie z człowieczeństwem, a przez to z samym sobą. 

joomplu:121522

Body Worlds & The Cycle of Life to publiczna ekspozycja anatomiczna poświęcona niezwykłej historii jaką jest cykl życia człowieka. Ponad 150 eksponatów, pozwala na bardzo szczegółowe poznanie ludzkiego organizmu. Zwiedzający mają niespotykaną wcześniej szansę na poznanie zmian jakie zachodzą w ludzkim ciele – od poczęcia, poprzez okres niemowlęcy, dzieciństwo, dojrzałość, aż po jesień życia. Dzięki innowacyjnemu procesowi plastynacji, który został wynaleziony i opatentowany przez dr. Gunthera von Hagensa, odwiedzający mają możliwość podziwiać wewnętrzne ciała, zajrzeć do najskrytszych zakamarków ludzkiego organizmu.  Wstęp:od 25 zł.

/fot. Natalia Zdziebczyńska

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_1839
Wege Piknik w Parku Źródliska (foto)
Topografie szukają pracowników łódzkich fabryk
Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2018 – dzień 1 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*