Dolacz_do_AIESECChcesz robić coś więcej, niż studia? Szukasz ludzi, z którymi będziesz mógł aktywnie wpływać na społeczność Twojego miasta? Zastanawiasz się, czy w Łodzi jest miejsce, w którym rozwiniesz umiejętności miękkie i zyskasz praktyczne doświadczenie w obszarach takich jak sprzedaż, marketing, czy zarządzanie zasobami ludzkimi? 

Właśnie ruszyła rekrutacja do AIESEC Łódź, który od 39 lat działa w Łodzi zrzeszając ponad 30 młodych ludzi z całego województwa. Realizowane przez nas projekty związane z prowadzeniem wymian międzynarodowych pozwalają młodym ludziom szerzyć otwartość na inne kultury i wspierać edukację społeczno-kulturową w naszym rejonie. Poprzez wykonywanie zadań w ramach organizowanych przedsięwzięć, młodzi ludzie mogą spróbować swoich sił m. in. w pozyskiwaniu partnerów, negocjacjach, tworzeniu kampanii promocyjnych, współpracy z mediami i instytucjami, prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, czy organizacji wydarzeń. Działanie w projekcie to przede wszystkim praktyczna lekcja kompetencji miękkich, takich jak praca w zespole (również multikulturowym), efektywna komunikacja, umiejętność formułowania i rozwiązywania problemów, które są wymieniane jako jedne z najbardziej pożądanych przez pracodawców.

Jeśli chcesz dołączyć do AIESEC Łódź i aktywnie działać dla naszego miasta, zdobywać praktyczną wiedzę i poznać innych młodych, zaangażowanych ludzi, do 29 maja wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie www.aiesec.pl/rekrutacja i zdecyduj, w jakim kierunku chcesz rozwijać siebie i swoje otoczenie. Po otrzymaniu telefonu z zaproszeniem na spotkanie, przyjdź na rozmowę rekrutacyjną, by dać się lepiej poznać i pokazać swój punkt widzenia. Podczas zadania grupowego będziesz mieć okazję do skonfrontowania swoich pomysłów z pomysłami innych i wspólnie wypracujecie sposób ich realizacji. Ostatnim etapem rekrutacji jest wyjazd na konferencję, podczas której poszerzysz wiedzę o działalności w AIESEC, poznasz członków naszego Oddziału oraz osoby, z którymi będziesz pracować nad jednym z projektów.
 
AIESEC jest największą, niezależną organizacją prowadzoną przez 70 000 młodych ludzi w 122 krajach świata. Od niemal 70 lat celem stowarzyszenia jest rozwój cech liderskich poprzez możliwość tworzenia projektów wspierających realizację wymian międzynarodowych.
   
Oddział Lokalny AIESEC Łódź zaprasza do kontaktu drogą mailową: join.aiesec.lodz @gmail.com oraz odwiedzania biura, które mieści się na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym przy ulicy P.O.W 3/5 w pokoju D313 i jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 20:00. Proces rekrutacji trwa od 15 do 29 maja.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSC_9665_copy
Walczące Getto 1943 w relacjach Marka Edelmana (foto)
nidzielapacus
Niedziela w Źródliskach – 14 sierpnia (foto)
sipr_25032010_targifotovideo_8104
XIII Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*