punkt_dla_odzi_20100522_1386278291

Miło nam poinformować, że dziennikarka Plastra Łódzkiego została nominowana do nagrody Dziennikarza Obywatelskiego roku 2010 w kategorii kultura organizowanej przez portal Wiadomości24.pl.

Plaster Łódzki powstał rok temu. Od początku stawia na non-profitową działalność dziennikarską, prezentację sztuki i informację o wydarzeniach kulturalnych z naszego miasta. Do tej pory otrzymaliśmy nagrody – “Punkt dla Łodzi” oraz “Złotą Stronę Tygodnia Wprost“.

Tym razem indywidualne wyróżnienie może otrzymać nasza dziennikarka, Agata Jędrzejewska. Naszą koleżankę nominowano za tekst: Andrzej Sapkowski – spotkanie.

Aby oddać na Agatę głos należy wysłać SMS pod numer 7055 o treści dzob.84. Głosowanie trwa do 31 maja 2011 roku. Koszt SMS-a: 0,62 zł z VAT. Jedna osoba może oddać dowolną liczbę głosów.

Dla głosujących są nagrody: bon na wycieczkę zagraniczną wartości 3000 zł oraz wartościowe upominki. Aby wziąć udział w konkursie dla głosujących, należy w treści SMS podać krótkie uzasadnienie głosu oddanego na kandydata. W uzasadnieniu nie używamy polskich znaków.

Więcej informacji znaleźć możecie tutaj: http://doroku.wiadomosci24.pl/kultura/

Przypominamy także, że nadal walczymy o nagrodę Strony Miesiąca “Wprost” – info tu.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
toll
Kolorowa Tolerancja 2011 (foto)
Summer Game Party 7 (foto)
Pikto3
Miasto Kreatywne: Grzegorz Sikora – wywiad
2 komentarze
 • Beti
  14 maja 2011 at 06:25

  Niestety Pan Kawa i jego teks zapewne wygrają, pomimo błędu ortograficznego typu “nie ważne” oraz mierności recenzji pisanej na poziomie licealnym.

  Zachęcam wszystkich do jej lektury – można się przynajmniej pośmiać 🙂 Szkoda tylko, że jest to nominacja w kategorii “Kultura”, choć to słowo jak widać już nic nie znaczy…

 • 13 maja 2011 at 20:36

  Sprawdzałam . Nasza Agata ma na swoim koncie dopiero
  18 głosów .Prowadzi Marcin Kawa – 535 głosów za recenzję
  filmu ” Czarny łabędż ” . Jeżeli Agata ma wygrać potrzebne jest
  “pospolite ruszenie” Komórki w dłonie i do dzieła-punkty dla Agaty .

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*