Ponad 10 730 konferencji i ponad 1,45 mln gości od 2009 r. Po 10 latach działalności Vienna House Andel’s Lodz pozostaje liderem na łódzkim rynku hotelarskim i rozpoznawalnym symbolem miasta. Przyciąga gości biznesowych i turystów, ale również Łodzian, którzy chętnie spotykają się w restauracji Delight i relaksują w centrum SPA i Fitness skySPAce.

Vienna House Andel’s Lodz jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych łódzkich hoteli biznesowo-konferencyjnych, który wyróżnia się wyjątkowym designem i profesjonalną gościnnością. W ciągu dziesięciu lat swojej działalności może pochwalić się licznymi osiągnięciami zarówno biznesowymi, jak i społecznymi. „Vienna House Andel’s Lodz kojarzy się z profesjonalizmem i solidnością, co jest zasługą wspaniałych ludzi, którzy tworzą ten hotel od początku.” – podkreśla Anna Olszyńska, general manager hotelu. – „To właśnie dzięki nim – doświadczonym hotelarzom, pełnym kreatywności i otwartości na potrzeby drugiego człowieka – ten hotel stał się tak silną marką i co roku osiąga doskonałe wyniki finansowe.” – dodaje Olszyńska, która otwierała hotel w 2009 r. Według niej największym wyzwaniem w najbliższym czasie będzie nie tylko sprostanie oczekiwaniom gości w zmieniających się realiach makroekonomicznych, ale również zadbanie o dobrą komunikację między pracownikami należącymi do różnych pokoleń.

Od otwarcia w hotelu zostało zorganizowane ponad 10 730 spotkań, gal i konferencji, w tym Europejskie Forum Gospodarcze, Targi Medyczne czy pokazy mody w ramach Fashion Week Poland. Kolacje Charytatywne Przyjaciele Gotują hotel organizuje społecznie ze stowarzyszeniem Przyjaciele Świata od 9 lat. Największy event gościł ponad 1 000 osób każdego dnia, a przestrzeń konferencyjna objęła również podziemny garaż, który zamienił się w halę targową.

Vienna House Andel’s Lodz zdobył ponad 30 krajowych i międzynarodowych nagród, w tym w prestiżowym konkursie European Hotel Award w kategorii “Best New Hotel Construction & Design” oraz „Design & Service“. Otrzymał również nagrodę prezydenta miasta Łodzi dla najbardziej kreatywnego i wspierającego rozwój zawodowy pracodawcy. Restauracja Delight została wyróżniona statuetką Hermesa i dwukrotnie znalazła się w żółtym przewodniku Gault&Millau.

Vienna House Andel’s Lodz jest częścią jednego z największych i najbardziej cenionych projektów rewitalizacyjnych w Europie. Łączy zabytkową architekturę z nowoczesnymi trendami we wzornictwie. Autorami projektu hotelu jest wiedeńskie biuro OP ARCHITEKTEN i architekci: Wojciech Popławski i Andrzej Orliński. Za wystrój wnętrz odpowiada londyńskie biuro Jestico+Whiles. Za fasadą z czerwonych cegieł znajduje się 277 pokoi i apartamentów, w których gościło wiele osobistości świata biznesu i kultury, m.in. Sting, David Cameron, Justin Bieber, Martin Scorsese czy siatkarz GIBA, który mieszkał w hotelu 6 miesięcy.

Budynek zlokalizowany tuż przy centrum rozrywkowo-kulturalnym Manufaktura kryje również restaurację Delight oferującą dania kuchni fusion z silnymi regionalnymi akcentami, Oscar’s Bar, w który można oglądać industrialny mural m-city Mariusza Warasa, jak również skyFLY Bar na najwyższym piętrze budynku, skąd goście mogą obserwować panoramę miasta. Łódź można podziwiać również z oszklonego basenu, stworzonego w XIX-wiecznym zbiorniku przeciwpożarowym. Jest on częścią Centrum SPA i Fitness skySPAce, w którym co roku wykonywane jest 1000 zabiegów i masaży.

Dziesięciolecie to ważna okazja dla każdego obiektu. Vienna House Andel’s Lodz z tej okazji zaprosił swoich ambasadorów, najważniejszych klientów biznesowych i partnerów do wspólnego świętowania. 30 sierpnia ponad 500 osób wzięło udział w uroczystej gali w eleganckiej postindustrialnej przestrzeni sali balowej, z bufetami wzorowanymi na ekskluzywnych, zachodnich marketach pełnymi smakowitości przygotowanych przez Mirosława Jabłońskiego i jego zespół.

Wśród gości eventu była prezydent miasta Hanna Zdanowska, COO Vienna House Martin Ykema, Małgorzata Walewska, Izabela Kopeć , Robert Sowa czy Andrzej Pągowski. Imprezę poprowadziła Paulina Smaszcz-Kurzajewska, a Marek Kaliszuk, Sanah i Nick Sinckler oczarowali gości swoimi muzycznymi występami. Nie zabrakło urodzinowego tortu, życzeń i zabawy tanecznej.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
zjazd
Łódzkimi Śladami Ziuka
_22C6112
X Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017 – dzień 1
bowl_plakat
Eudezet Bowl: Wielkie Jajo Jam

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*