SAM_20941Najwyższa jakość, oryginalny styl, a do tego promocyjne ceny. Tak będzie wyglądała najbliższa edycja Targów Mody w Porcie Łódź. 7 i 8 stycznia swoje kolekcje ubrań i dodatków zaprezentują utalentowani, młodzi, polscy projektanci.

Polska Szafa by Fashion Meeting to cykl weekendowych targów mody niezależnej. Odwiedzający Port Łódź w sobotę i niedzielę będą mieli okazję uzupełnić swoją garderobę o niebanalną odzież, torebki, biżuterię i inne dodatki prosto od projektantów. Co więcej, teraz z okazji zimowych wyprzedaży, wystawcy targów obniżyli ceny swoich kolekcji nawet o 70%.

Artykuły dostępne na targach w Porcie Łódź wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem oraz nieszablonowymi fasonami. Projektanci dbają o najdrobniejsze detale, dlatego Klienci mogą mieć pewność, że zyskują w swoich szafach produkty nie tylko modne, ale również najwyższej jakości.

Podczas najbliższych targów, oprócz mody dla dorosłych, nie zabraknie modeli dziecięcych. Ciepłe bluzy, spodnie, spódniczki, czapki i szale z pewnością oczarują rodziców i dzieci. 

Targi Mody odbędą się w najbliższy weekend – 7 i 8 stycznia w godzinach pracy Centrum, w Atrium obok sklepu IKEA.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
008noc_muzeow
Noc Muzeów w Łodzi 2015 – informator
festiwalpiwa
Łódzki Festiwal Piwa 2016
aoiaaa
Półfinał konkursu Łódź Miastem Talentów

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*