Mikolaj_w_Porcie_LodzZbliża się jeden najpiękniejszych dni w roku – Boże Narodzenie. To też jedyny czas, kiedy Święty Mikołaj i jego liczni pomocnicy odwiedzają nasze domy by wręczyć dzieciom prezenty. W dzień przed Wigilią nasi łódzcy Mikołajowie pojawią się w Porcie Łódź by poczynić ostatnie przygotowania do tej niezwykłej i magicznej nocy.

W piątek, 23 grudnia, w Porcie Łódź pojawią się na specjalnej przedświątecznej naradzie łódzcy Mikołajowie. Otrzymali oni bowiem od samego Świętego Mikołaja najważniejsze gwiazdkowe zadanie – każdy z nich odwiedzi domy, w których wręczy najmłodszym wymarzone upominki. Mikołajów będzie można spotkać w Atrium obok sklepu IKEA o godzinie 13:00. Rozdzielą oni między sobą swoje mikołajowe obowiązki i zapozują do wspólnego pamiątkowego zdjęcia.

Do 23 grudnia, w godzinach 16:00 – 20:00 w Atrium Portu Łódź wszystkie dzieci mogą jeszcze osobiście porozmawiać ze Świętym Mikołajem i zrobić sobie bezpłatne pamiątkowe zdjęcie. Centrum kusi też słodkim zapachem pieczonych na miejscu pierników. Na dwóch stoiskach – w Atrium i obok fontanny Rozgwiazda, z pomocą Elfów samodzielnie upieczemy i udekorujemy świąteczne pierniki. Wspólne pieczenie trwa jeszcze do 23 grudnia od godziny 16:00 do  20:00.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
pacc
Progress Accounting Competition VII – informacje
firestarter
Sylwester 2011 w Łodzi – informator
infograf
CaseWeek 2015

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*