Miasto Robotów w Porcie Łódź (foto)

Do 11 sierpnia Port Łódź zaprasza na międzynarodową, interaktywną wystawę – Miasto Robotów. Ekspozycja umieszczona jest niedaleko strefy restauracyjnej. Wstęp na wystawę jest płatny. Bilet normalny: 59 zł, bilet dziecięcy: 49 zł (dzieci do 3. roku życia mogą odwiedzić wystawę gratis).

Miasto Robotów to 72 najnowsze, duże i małe – humanoidalne i przypominające m.in. ryby, psy i pająki, roboty z USA, Japonii, Korei Południowej, Wielkiej Brytanii i Rosji, do tego Tesla-show, 8 stref wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości, teatr robotów, urządzenie do przesuwania przedmiotów siłą umysłu oraz wiele innych technologii przyszłości. Na gości czeka mnóstwo interaktywnych zabaw, warsztaty, a także spotkania z niezwykłymi maszynami.

Wśród nich znalazły się roboty, które serwują kawę, sprzątają, tańczą salsę, grają w przedstawieniach, są maskotkami klubów piłkarskich. Do tego czekają hologramy, wirtualna bitwa rycerzy Jedi, kinetyczne gry. Można również wyruszyć w podróż w kosmos i zwiedzić naszą galaktykę, a także sprawdzić ile się waży na danej planecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *