miastoW piątek, 25 stycznia w Stereo Krogs wystąpią grupy Miasto i Dopamina. Dodatkowo na lewym kanale impreza w stylu reggae z Dread Zillą. Wstęp jest bezpłatny.

Miasto gra od 1997 roku, a w jego składzie znajdują się osoby związane m.in. z zespołem Dubska. Muzyka to mieszanka siarczystego czadu, punkowej energii, połączonej ze sprawnym technicznym graniem, a także elementami ska, reggae, a nawet dubu. Muzyka oscylująca bliżej lub dalej w klimatach punkowych, wzbogaca jest także o brzmienie puzonu.

Zespół Dopamina powstał latem 2011 roku. Skład grupy to trio muzykantów, którzy grali, lub nadal grają w takich formacjach jak: Dubska, Variete czy Neuma. Elektryzująca atmosfera prób, nadawanie na wspólnej fali i doświadczenie spowodowało, że materiał na debiutancką płytę powstał w błyskawicznym tempie. Brzmienie dopaminy jest trudne do zaszufladkowania, wymyka się modom, jest zakorzenione gdzieś w punku, rock’n rollu i bluesie. Ma elementy psychodelii i pijackiego romantyzmu. Utwór „Fala przypływa” zwiastuje płytę grupy, która powinna ukazać się jesienią tego roku.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
carrionakust
Carrion akustycznie w Luce
modular
Modular String Trio w Fabryce Sztuki
zeus
Zeus w Scenografii

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*