Mexyk i Andrzej Kowalsky Band w Domu Literatury (foto)

IMG_4827W piątek, 22 września w  Domu Literatury w Łodzi wystąpiły dwie łódzkie formacje – Mexyk oraz Andrzej Kowalsky Band.

Andrzej Kowalsky Band to bomba energetyczna na scenie! Grupa w obecnym składzie, ukształtowała się w połowie 2013 roku. Jest to zespół pięciu osób – indywidualności pod względem muzycznych inspiracji, jak również cech osobowych, co czyni go kolektywem o bardzo szerokich horyzontach. Andrzej Kowalsky jest mieszanką kilku gatunków muzycznych. Łączy w sobie Rock, Blues i Rap, czerpiąc z nich to co najlepsze.

Mexyk to czterech chłopaków z Łodzi grających zaangażowaną społecznie mieszankę rapcore i hard rocka. Zespół powstał w styczniu 2017, jako nowy projekt czwórki przyjaciół, grających wspólnie od dawna.  Ich styl muzyczny jest wypadkową różnych inspiracji, sami żartobliwie nazywają go „Rage Against The Chilli Peppers”. Całości dopełnia charyzmatyczny i charakterystyczny wokal, który w swoim przekazie bezpardonowo i celnie rozprawia się z otaczającą nas codzienną rzeczywistością.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *