Mexyk i Andrzej Kowalsky Band w Domu Literatury

mexykW piątek, 22 września o godz. 20 w Domu Literatury w Łodzi wystąpią formacja Mexyk oraz Andrzej Kowalsky Band. Wstęp wynosi 5 zł.

Mexyk to czterech chłopaków z Łodzi grających zaangażowaną społecznie mieszankę rapcore i hard rocka. Zespół powstał w styczniu 2017, jako nowy projekt czwórki przyjaciół, grających wspólnie od dawna.  Ich styl muzyczny jest wypadkową różnych inspiracji, sami żartobliwie nazywają go „Rage Against The Chilli Peppers”. Całości dopełnia charyzmatyczny i charakterystyczny wokal, który w swoim przekazie bezpardonowo i celnie rozprawia się z otaczającą nas codzienną rzeczywistością.

Skład:
Patur – voc/texty,
Maku – gitara,
Tedzik – bas,
emde – perkusja

Andrzej Kowalsky Band to bomba energetyczna na scenie! Grupa w obecnym składzie, ukształtowała się w połowie 2013 roku. Jest to zespół pięciu osób – indywidualności pod względem muzycznych inspiracji, jak również cech osobowych, co czyni go kolektywem o bardzo szerokich horyzontach. Andrzej Kowalsky jest mieszanką kilku gatunków muzycznych. Łączy w sobie Rock, Blues i Rap, czerpiąc z nich to co najlepsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *