plakat_MetallicaWielka kinowa niespodzianka „Metallica Through The Never” zagości na gigantycznych ekranach IMAX już od 27 września – na tydzień przed oficjalną polską premierą.

Mamy dla Was konkurs, w którym możecie zdobyć jedno z trzech podwójnych zaproszeń na pokazy w IMAXie od dnia 30 września do 3 października (poniedziałek-czwartek). Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „ENEMEF”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w sobotę (28 września), o godz. 21. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od: piotrceglar… via-ne… b.wiecko…

„Metallica Through The Never” to intrygujące połączenie fabuły oraz ujęć z koncertu, który legendarny zespół zagrał na potrzeby filmu, a który nigdy wcześniej nie był prezentowany. Ogromny ekran kin IMAX, najnowocześniejszy system głośników oraz doskonałe efekty 3D sprawią, że widz stanie się uczestnikiem oglądanych wydarzeń, a jego idole będą na wyciągnięcie ręki! Zapowiada się film jakiego dotąd jeszcze nie było!

Kino IMAX jako jedyne w Łodzi zaprasza na pokazy przedpremierowe „Metallica Through The Never” już od 27 września do 3 października. Godziny seansów: poniedziałek-piątek w godzinach 19:30 oraz 21:30 / sobota-niedziela w godzinach 15:00, 19:30 oraz 21:30.  Bilety do kupienia w kasie kina i na stronie www.cinema-city.pl

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
SPOIWO_LOGO
SPOIWO w Z innej beczki (zakończony)
gabusticleandro
Weekend w New Yorku (zakończony)
helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1
Jack Strong w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*