mela_koteluk_20140907_1056189711W niedzielę, 7 grudnia o godz. 19 w WYtwórni rozpocznie się koncert Meli Koteluk. Jako support pojawi się LASS. Bilety (miejsca stojące): przedsprzedaż – 40 zł z kartą klubu Wytwórnia, 45 zł – bez, w dniu koncertu – 45 zł z kartą, 50 zł – bez. Po koncercie – afterparty z DJ-em.

Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Mela”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy w sobotę (6 grudnia), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od karo… i flanel…

Mela Koteluk (1985) – wokalistka i autorka tekstów; laureatka nagród FRYDERYK 2013 w kategoriach Artysta Roku i Debiut Roku; laureatka Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego 2012 oraz plebiscytu Gazety Wyborczej „Ale Sztuka”. Wokalistka pozostaje cały czas aktywna jeśli chodzi o pracę w studio. Po udanym debiucie opublikowała kolejne nagrania, wśród nich podwójny singiel „Wielkie nieba / to trop”, który ukazał się 25 czerwca 2013 we wszystkich dobrych sklepach cyfrowych. Do piosenki „Wielkie nieba” powstał teledysk, nakręcony w trakcie azjatyckiej podróży Meli.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
projekt_plakatu_ordonka
Ordonka. Miłość ci wszystko wybaczy (zakończony)
lysagoraa
Łysa Góra w Domu Literatury (zakończony)
Nazareth_4
Nazareth w Dekompresji (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*