_DM33796W niedzielę, 24 listopada o godz. 19 w Klubie Wytwórnia rozpocznie się koncert Meli Koteluk. Bilety: przedsprzedaż – 40 zł z kartą klubu Wytwórnia, 45 zł bez karty, w dniu koncertu – 45 zł z kartą, 50 zł – bez.

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na ten niezwykły koncert. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Koteluk”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w czwartek (21 października), o godz. 22 Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzyma ją najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od paulina_paczus… i leucazoli…

Mela Koteluk (1985) – wokalistka i autorka tekstów; laureatka nagród FRYDERYK 2013 w kategoriach Artysta Roku i Debiut Roku; laureatka Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego 2012 oraz plebiscytu Gazety Wyborczej „Ale Sztuka”.

8 maja 2012 wydała pierwszą płytę „Spadochron”, którą uznano za jeden z najlepszych debiutów ubiegłego roku. „Spadochron” to dwanaście autorskich kompozycji z pogranicza popu i brzmień alternatywnych. Artystka pracuje nad kolejnym albumem. Pierwszy nowy utwór Meli – „To trop” – został opublikowany 11 czerwca w ramach projektu „OtwARTa Scena”. Była to pierwsza zapowiedź podwójnego singla „Wielkie nieba / to trop”, który ukazał się 25 czerwca.

/fot. Dariusz Stępień

Zobacz także:

Mela Koteluk w Wytwórni (foto)

Mela Koteluk w Wytwórni (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
MEDIA_1
Bronx Hip Hop Festival 2016 (zakończony)
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa w Kinie Helios (zakończony)
enej_w_dekompresji_20130407_1331789180
Enej i Poparzeni Kawą Trzy w Wytwórni (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*