IMG_0883W sobotę, 13 lutego o godz. 20 w Klubie Wytwórnia rozpocznie się koncert Meli Koteluk. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Koteluk”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy w czwartek (11 lutego), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od karola4.. i ka_i_…

Zadebiutowała w 2012 roku albumem „Spadochron”, który odniósł duży komercyjny sukces i zyskał tytuł Platynowej Płyty. Album zawiera dwanaście autorskich kompozycji, które stanowią połączenie popu i brzmień o charakterze alternatywnym.

Za debiutancką płytę Mela otrzymała dwa Fryderyki 2013 w kategoriach Album Roku i Debiut Roku, jest także laureatką Nagrody Artystycznej Miasta Toruń im. Grzegorza Ciechowskiego, jak również plebiscytu „Gazety Wyborczej” – „Ale Sztuka” W 2014 roku ukazała się druga, autorska płyta Meli – „Migracje”. Zapowiadał ją singiel „Fastrygi”, do którego powstał także teledysk. Utwór bardzo szybko znalazł się na playlistach stacji radiowych, w tym w czołówce Listy Przebojów Programu 3.

W minionym roku Mela podjęła się kolejnego wyzwania. Przyjęła zaproszenie do prowadzonej przez Andrzeja Smolika super grupy pod nazwą Męskie Granie Orkiestra. Wystąpiła w tej formacji podczas całej trasy Męskie Granie, wykonując między innymi przygotowany na tę okazję duet z Fiszem pt. „Armaty”. Ostatnio Mela wystąpiła na gościnnie na płycie Daniela Blooma, wykonując piosenkę „Katarakta”, która stała się singlem promującym ten album.


PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
findout
Find Out w Łodzi – karnet (zakończony)
2017-01_kino_polskie_406
ENEMEF: Noc Kina Polskiego (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*