DSC_0144

W piątek, 2 grudnia o godz. 20 w Wytwórni rozpocznie się koncert Meli Koteluk.  Bilety (miejsca siedzące): przedsprzedaż: 70 zł – ulgowy, 80 zł – normalny. W dniu koncertu: 80 zł – ulgowy, 90 zł – normalny.

Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W treści wpiszecie „Koteluk”, w komentarzu maila napiszecie dlaczego chcecie bilety oraz swoje imię i nazwisko, a także UWAGA!! imię i nazwisko osoby towarzyszącej. Zabawę zakończymy 1 grudnia, o godz. 21. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają najciekawsze maile. 

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od beataszo… i destin…

Dwa lata od premiery albumu „Migracje”, który w niespełna miesiąc pokrył się platyną, Mela rusza z cyklem koncertów w nowej oprawie muzycznej i wizualnej. „Zmienne tętno” jest klamrą zamykającą „Migracje”.

Tytuł trasy pochodzi od zawartego na płycie „Migracje” skitu. – Ten krótki fragment między utworami wyznaczył nowy kierunek moich artystycznych poszukiwań – mówi Mela Koteluk. – Jest w nim pewna przewrotność. Niemiarowy rytm serca motywuje do szukania antidotum na burzliwą rzeczywistość. W muzyce można odnaleźć nową siłę do lepszego rozumienia rzeczywistości na wielu, często nieświadomych, poziomach.

Koncerty, wzbogacone o starannie przygotowaną oprawę wizualną, odbędą się w salach koncertowych, teatrach i filharmoniach o wybitnym potencjale akustycznym i estetycznym – na tej liście nie mogło zabraknąć klubu Wytwórnia.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
sonic
Sonic Bakers w New Yorku (zakończony)
Mad_Max_plakat
Maraton Mad Max w Cinema City (zakończony)
rap_plakat
3r for Trinity – rap w Dekompresji (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*