Meet My Make Up w Manufakturze

Karolina Wójcik – VIVA A VIVA, Maja Nadolska i Siostry ADiHD – to gospodarze tegorocznej, czwartej edycji targów urodowych Meet My Make Up, które odbędą się w piątek i sobotę w Manufakturze. Uczestniczki podejmą też próbę pobicia rekordu Polski w jednoczesnym malowaniu ust, ustanowionego w ubiegłym roku właśnie podczas beautyfestu.

To będzie wielkie święto makijażu, pielęgnacji i piekna! W piątek i sobotę od godziny 12 w rotundzie galerii handlowej Manufaktury będzie można poznać bliżej najlepsze urodowe marki dostępne tu na co dzień. A Manufaktura to prawdziwe urodowe zagłębie! Jest tu aż 25 sklepów z kosmetykami – polskimi i zagranicznymi, salony fryzjerskie, punkty manicure i inne usługi kosmetyczne. Część oferty będzie można poznać w piątek i sobotę podczas czwartej edycji Targów Urody Meet My Make Up. Stoiska i konsultacje przygotowały między innymi marki: Inglot, Douglas, Sephora, Hebe, Now Brow, Organique czy The Body Shop. Zaplanowano testowanie kosmetyków, specjaliści marek pomogą także dobrać najlepsze produkty dostosowane do cery i typu urody. Nie zabraknie konkursów z nagrodami. W piątek po godzinie 18 Maja Nadolska zaprezentuje 3 pokazowe makijaże – dzienny, glow i wieczorowy. Natomiast w sobotę od 12 przeprowadzi szkolenie dotyczące sztuki makijażu. Stanowisko szkoleniowe przygotowane będzie w rotundzie, a zapisy prowadzi Maja na swoim Instagramie. W sobotę zaplanowano także spotkanie z ambasadorką magazynu Cosopolitan – patrona medialnego wydarzenia – Karoliną Wójcik czyli VIVA A VIVA, która jest jedną z najbardziej znanych youtuberek w Polsce, wykonuje makijaże oraz prowadzi autorską serię fashion talk na platformie YouTube.
Masz prawo się bronić

Meet My Make Up to nie tylko targi urodowe, to również okazja by zwrócić uwagę na bezpieczeństwo kobiet. W piątek o godzinie 17, gościem specjalnym będzie Jarosław Rogowski – trener gwiazd, szkoleniowiec służb i jednostek specjalnych, który poprowadzi warsztaty dla kobiet „Masz prawo się bronić”. – Mówimy o bezpieczeństwie w sposób profesjonalny i obalamy mity na temat samoobrony – mówi Jarosław Rogowski. – Podczas spotkania w Manufakturze nie tylko pokażemy i omówimy techniki samoobrony, ale też znajdziemy czas na indywidualne rozmowy z uczestniczkami. W programie spotkania: porady w zakresu bezpieczeństwa osobistego, prezentacje i omówienie technik samoobrony, pokaz sytuacji zagrożenia. Będzie też mowa o negocjacjach kryzysowych, psychologii walki i treningu wzmacniającym, instruktorzy i instruktorki nie tylko pokażą uczestniczkom jak się bronić, ale też odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące samoobrony.

W sobotę, punktem kulminacyjnym targów będzie próba pobicia rekordu Polski w jednoczesnym malowaniu ust. Poprzedni rekord należy do… Manufaktury. Rok temu 367 uczestniczek Meet My Make Up podjęło wyzwanie i ustanowiło rekord Polski. Czy w tym roku uda się go pobić? W sobotę (9.03) o godzinie 15 zapraszamy do rotundy, gdzie rozdamy szminki i lusterka.

Targom Meet My Make Up będzie towarzyszyć stanowisko castingowe konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego. To właśnie tutaj, kobiety chcące ubiegać się o tytuł najpiękniejszej, mogą zgłosić swój udział w eliminacjach konkursu. Udział w eliminacjach mogą wziąć kobiety w wieki 18-25 lat, które posiadają polskie obywatelstwo i są bezdzietnymi pannami. Kandydatki nie mogą mieć widocznych tatuaży. Na castingu pojawią się także wyjątkowi goście czyli laureatki konkursu z roku 2018: Natalia Zawiślak – Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2018 oraz Patrycja Woźniak – I Wicemiss Polonia 2018.

Tegoroczną edycję Meet My Make Up poprowadzą influencerki Siostry ADiHD – Milena i Ilona Krawczyńskie, które porozmawiają z ekspertami, opowiedzą o swoich ulubionych kosmetykach i makijażowych trikach. Targi Meet My Make Up odbędą się w piątek i sobotę w godzinach 12 – 20 w rotundzie galerii handlowej Manufaktury.

Program:

Piątek (8.03)
12-20 – makijaże i prezentacje na stoiskach
14-20 – Siostry ADiHD – konkursy, informacje o markach,
17 – Masz prawo się bronić – Jarosław Rogowski
16-18 – bezpłatne makijaże – wizażystka i stylistka, Katarzyna Lipińska
18-19 – Maja Nadolska – najczęstsze błędy makijażu, 3 pokazowe makijaże.

Sobota (9.03)
12-20 – makijaże i prezentacje na stoiskach
12-20 – Siostry ADiHD – konkursy, prezentacje marek
12-15 – bezpłatne makijaże – wizażystka i stylistka, Katarzyna Lipińska
12-14:30 – szkolenie dotyczące sztuki makijażu – Maja Nadolska
13-18 – VIVA A VIVA – rozmowa, porady, pokaz makijażu
15 – bijemy rekord Polski w jednoczesnym malowaniu ust

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *