DSCF6469medykJak co roku Samorząd Studentów Uniwersytetu Medycznego zaprosił swoich kolegów na Medykalia. Tradycyjnie wszyscy bawili się w kultowym już klubie- Medyku, który owiany dużą sławą zawsze cieszy się ogromnym powodzeniem.

W czwartkowy wieczór, 3 listopada wszystkich porwała magia Haloween. Dla pierwszych 30 przebranych śmiałków piwo było gratis. Faktycznie, wiele osób wyglądało naprawdę fantazyjnie. Ogromne wrażenie zrobiły na studentach przebrania m.in.: mumii, śmierci, a chyba najbardziej wpadającym w oko i wyróżniającym się z tłumu strojem było ogromne, liściaste drzewo! Studenci medycyny wykazali się dużym poczuciem humoru i bawili się świetnie.

joomplu:28448

W zamyśle impreza miała pozostać zamknięta tylko dla studentów Uniwersytetu Medycznego jednak w praktyce okazało się, że bawią się nie tylko oni, ale i ich koledzy z UŁ oraz Politechniki. Z racji tego sala wypełniona była po brzegi, a przed wejściem cały czas stała niezwyciężona kolejka chętnych imprezowiczów, mimo, że w klubie naprawdę było ciężko chociażby przejść z miejsca na miejsce. Jednym słowem czwartkowa noc należała do studentów, bo Medyk tej nocy był chyba najbardziej obleganym klubem w Łodzi.

Dzisiaj, czyli w piątek czas na Primalia, imprezę skierowaną do pierwszoroczniaków. Dla pierwszej setki piwo ma być gratis. Imprezę poprowadzi znany wszystkim Skiba. Będą konkursy, nagrody. Na pewno będzie się działo!

Ostatni dzień święta studentów Uniwersytetu Medycznego zakończy w sobotę Fluor party – fluoryzująca impreza która już nie raz zagościła w Medyku lecz tym razem wzbogacona zostanie o nowe elementy wystroju i świecące drinki. Odbędzie się tam również pokaz beatboxerów z Soundbusters. Gorąco polecamy!

Niewątpliwie, jeśli ktoś lubi dobrą zabawę koniecznie nie może przegapić tych imprez :).

Zobacz także:

WOW! Wielkie Otrzęsiny Łodzi (foto)

Desperados The Wildest Night Party w Łodzi (foto+wideo)
Jarmark Wojewódzki 2011: Artful Dodger i inni (foto)
After Summer Festival 2011 (foto+wideo)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Łódzki Sylwester Online
wow-plakat-2015
WOW! Wielkie Otrzęsiny Łodzi przed nami
Ravekjavik 2018 – informacje

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*