Mecz żużlowy Północ-Południe

W niedzielę, 24 marca o godz. 14:45 na stadionie Orła odbędzie się mecz Północ-Południe. W Łodzi pojawią się najlepsi zawodnicy Nice 1. Ligi Żużlowej. Ekipę Północy poprowadzi Lech Kędziora z Orła Łódź, z kolei zespół Południa – Piotr Żyto z ROW Rybnik.

Północ będą reprezentować: Dawid Wawrzyniak (Orzeł Łódź), Timo Lahti (Lokomotiv Daugavpils), Karol Żupiński, Krystian Pieszczka (obaj Zdunek Wybrzeże Gdańsk) i Adrian Gała (Car Gwarant Start Gniezno), a Południe: Kacper Woryna, Troy Batchelor, Robert Chmiel (ROW Rybnik), Peter Ljung, Mateusz Cierniak (Unia Tarnów) oraz Grzegorz Walasek i Tomasz Gapiński (Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.).

Bilet normalny kosztuje 20 złotych, ulgowy (również dla emerytów i rencistów) – 15 złotych i dla dzieci do lat 7 – 1 złoty. Na trybunach nie ma podziału na sektory i miejsca. Posiadacze karnetów KŻ Orzeł na sezon 2019 wchodzą na spotkanie Północ-Południe za darmo.

Bilety na to spotkanie można zakupić w internecie: speedwayevents.pl/bilety/ oraz w kwiaciarniach (w godzinach ich pracy): Łódź, ul. Piotrkowska 194, ul. Hubala 6, Al. Piłsudskiego 31, ul. Zgierska 141; Zgierz, ul. Parzęczewska 6.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *