Po raz siódmy w historii zostanie rozegrany mecz pomiędzy najlepszymi zawodnikami ligi koszykówki CNBA. Już 9 listopada (wtorek) o godz. 20:15 zapraszamy do hali KS Społem przy ul. Północnej 36 w Łodzi.

Tym razem zawodnicy zostali wybrani do dwóch składów w wyniku draftu na wzór tego z najlepszej ligi świata. Sztaby trenerskie: Alicja Bednarek i Dariusz Kiedrzyński (w zastępstwie za Marcina Michalskiego) oraz Paulina Kubiak z Grzegorzem Zwolińskim wybrali swoje składy spośród najlepszych graczy obecnej oraz poprzedniej edycji rozgrywek. Z pierwszymi dwoma numerami zostali wybrani Patryk Wal (Z Kimś, aktualny mistrz) oraz Łukasz Sil (Basket Squad, wicemistrz). Następnie trenerzy wybrali po 14 graczy i tak oto poznaliśmy składy „Team Alicja” oraz „Team Paula”:

„Team Alicja” (Alicja Bednarek, Marcin Michalski)

Remigiusz Kamiński (MAT)

„Team Paula” (Paulina Kubiak, Grzegorz Zwoliński)

Łukasz Sil (Basket Squad)

Mateusz Staniaszek (Z Kimś)

Maciej Marcjanek (Elbudplast)

Jacek Kędzia (FJ Slackers / Elbudplast)

Piotr Lewandowski (Los Parkiet Cykliners)

Dominik Jędrzejewski (Bad Boys, M-Styl))

Rafał Szubski (Ball Dont Lie)

Wojciech Pietrakiewicz (Mosquitos)

Alan Kacperski (ButyNieGrają Medest)

Patryk Kołodziejczak (ButyNieGrają Medest)

Piotr Maciejewski (Do Przodu)

Radosław Gwadera (Tamizo.)

Tomasz Kęska (Chechło Drinking Team)

Brondon Kondji (YBP Łódź)

Artur Szczotarski (Blazersi)

Sam mecz będzie wzorowany na NBA z różnych okresów istnienia ligi. Draft, podział meczu na cztery kwarty po 12 minut oraz nagrywanie spotkania z kilku kamer to rozwiązania z teraźniejszości, natomiast wzorem złotych lat 90-tych, zawodnicy zagrają w swoich klubowych strojach. Jesteśmy pewni, że nie zabraknie efektownych akcji – tak też było w poprzednich tego typu meczach, a większość z nich była wyrównana do samego końca.

Warto wspomnieć, że Andrzej Kruszyński (Elbudplast) wraz z Piotrem Kacprzakiem wystąpili do tej pory aż w 5 Meczach Gwiazd. Pierwszy z nich ma szansę na ustanowienie rekordu w tym elemencie.

Mecz rozpocznie się o godz. 20:15 – wstęp wolny.

Organizator: stowarzyszenie CNBA. Partnerzy: Urząd Miasta Łodzi, Basketzone.pl, All Star Restaurant & Cocktail Bar, agencja reklamowa Zet-Kreska, Labotiga.pl, Studio W, KS Społem Łódź, Kino Helios w Łodzi, Fundacja Betka Partner techniczny: Spalding