gotz_085W sobotę, 23 listopada na deskach Małej Sali Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka odbędzie się premiera spektaklu muzycznego Mężczyzna prawie idealny Agnieszki Chrzanowskiej i Artura Gotza.

Nareszcie mężczyzna XXI wieku został z wnikliwością opisany w piosenkach. W utworach znajdujemy odpowiedzi na pytanie, jaka jest kondycja psychofizyczna współczesnych mężczyzn. Bohaterami stali są zakochani, naiwni, nawróceni, nienasyceni, zdradzający, bogaci, nieśmiali i ci bardzo śmiali przedstawiciele płci męskiej. Dowiadujemy się z czym musi zmagać się mężczyzna nienasycony i jak radzi sobie z pożądaniem do żony bliźniego, czego jest w stanie dopuścić się nadgorliwy teść, jakimi zaletami obdarzony jest mężczyzna nawrócony, jak na psychikę mężczyzny wpływa podział na ducha, duszę i ciało, jakie są przyczyny picia alkoholu przez mężczyzn, na co mężczyźni mają alergię i na koniec, co postanawia mężczyzna, który chce być idealny.

Mężczyzna prawie idealny

koncepcja spektaklu, teksty piosenek, muzyka, konsultacja artystyczna: Agnieszka Chrzanowska
reżyseria, produkcja: Artur Gotz
kostiumy: Paulina Nawrot
projekcje: Mateusz Mirowski
przygotowanie wokalne: Lena Minkacz
występują: Artur Gotz oraz zespół muzyczny w składzie: Dariusz Igielski – instrumenty klawiszowe, Przemek PrzemKo Kowalski – gitara basowa, Artur Mostowy – perkusja
realizacja sondy wśród dorosłych: Katarzyna Pilarska
realizacja sondy wśród dzieci: Agnieszka Peplińska-Kruk
inspicjentka: Agnieszka Choińska

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_1779nn
IV Ogólnopolski Festiwal Teatrów Jednego Aktora MonoFest
kobieta_330x200_lodz
Kobieta Pierwotna i Sex Guru w Teatrze Nowym
ajwaj
Aj waj! Czyli historie z cynamonem w Muzycznym

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*